“А хіба це на часі?”: соцмережі про ідею перейменувати Івано-Франківський район на Галицький

Автор: Андрій Макітра

03 Лис, 2023 14:10

Поділитись публікацією
“А хіба це на часі?”: соцмережі про ідею перейменувати Івано-Франківський район на Галицький

Першого листопада голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків заявив, що буде правильно, коли Івано-Франківський район змінить назву на Галицький. Мер вважає, що з історичної точки зору буде правильно змінити назву району на Галицький. Проте центром району має залишитися Івано-Франківськ.

Відповідне питання про перейменування району розглянули на сесії райради другого листопада. У підсумку за підтримку перейменування проголосували 24 депутати з 27 потрібних для прийняття рішення. Депутати районної ради сприйняли пропозицію неоднозначно: вважають, що це зараз “не на часі”.

А що думають прикарпатці про перейменування Івано-Франківського району, Галка дізналась у соцмережах (орфографія та пунктуація збережені):

Оксана Вульчин Для чого це робити під час воєнного стану.

Ларіса Турчанська Нема чим зайнятися, є важливіші проблеми.

Вівчаренко Віктор А марцінків яке має відношення до вирішення цього питання? Давайте нехай одразу Київським або Парижським запропонує. Для цього є містяни які його обрали – нехай перше виголосять свою думку ті хто його обрав, а уже потім він гучно заявляє. Марцінків уже з власної ініціативи міст закінчив що такі питання вирішувати зібрався?

Оля Мальцева А місто має бути СТАНІСЛАВ. Згідно історії.

Віта Абрамюк може зразу і повернемо стару назву міста ..??

Ярослав Матрофайло Підтримую!

Марія Бургарт I знову шалені витрати, передайте гроші на армію.

Марія Швець Яка потреба в цьому? Нема куди кошти витратити?

Ivan Lutsak Так це Галицька земля, і район Галицький повинен бути.

Volodymyr Chyzhyk Не на часі.

Lyba Myronenko А хіба це на часі. Так само як з вулицями зробили проблему тепер мешканцям проблеми на голову міняти документи особливо класна вулиця Євстахія Джанджаласа. Для чого це робити що інших проблем немає.

Roman Pryimak Взагалі треба відходити від старої стандартизації, коли українська історія, історія України дуже давня і багата, яка дасть не забувати звідки рід твій і українізація на всю)…але виділяти зараз кошти на все це не потрібно, тільки на ЗСУ!

Sergiy Yatsurak дуже хороша ідея + закласти будівництво, ще хоть трьох церков і 14-ти новобудов…бажано ще до кінця цього року.

Ігор Рихлевич А все тому, що хоче назватися Князем Русланом Галицьким !

Іванна Бутницька-Якуц А Марцинків має іменуватися не мером, а князем Галицьким.

Igor Kalyniuk А зміст? Знову змінювати документи, печатки…?? Нема куди діти гроші? Від зміни назви жити краще не стане. Чим Івано-Франківський не вгодив?

Люда Шнайдер Меру не@ер чим зайнятися, хай підчищає свої не доробки, а не береться за якісь нікому не потрібні нові справи.

Тетяна Лубик Знову є можливість списати гроші на перейменування! Міст будуйте, зимову форму хлопцям купіть !

Ivan Koval примітивне (але як видно – цілком ефективне) відволікання уваги від афери з мельником, де пан Руслан також мед-пиво пив і проєкти цікаві реалізовував…

Читайте також: Пішохідний міст на Пасічну завершать за два тижні — Марцінків