А морда не трісне?: франківці відреагували на “подвійну” зарплату Марцінківа і його заступників

Автор: Застава Максим

23 Гру, 2022 16:50

Поділитись публікацією
А морда не трісне?: франківці відреагували на “подвійну” зарплату Марцінківа і його заступників

Як інформувала “Галка”, 22 грудня депутати Івано-Франківської міської ради підтримали рішення про встановлення надбавок, матеріальної допомоги та преміювання міського голови, його заступників, секретаря міськради та керуючого справами виконавчого комітету.

Відповідно до рішення у 2023 році міський голова Руслан Марцінків, його заступники Вікторія Сусаніна, Олександр Левицький, Руслан Гайда, Віталій Федорів, Вікторія Дротянко, Михайло Смушак, Микола Вітенко, Тарас Полатайко, керуючий справами виконкому Ігор Шевчук та секретар міської ради Віктор Синишин будуть отримувати надбавку у розмірі 50% посадового окладу за високі досягнення у праці та 50% посадового окладу за виконання особливо важливої роботи.

Реакція соцмереж не забарилася (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Ольга Барвіцька Перевести на мінімальну, а їхні зарплати розділити на пенсіонерів.

Оксана Верба Мав би той мер совість, сам би пішов з посади…

Ольга Бойко За які заслуги!!!Зажерлися!!!;Хай з пенсіонерами в магазин підуть і подивляться,що вони можуть собі дозволити купити(пенсіонери).А прості люди ,як виживають,а вони Суки собі надбавки роблять!!З наших податків.

Olena Olena Совісті не мають, краще би на устаткування лікарень міста витратили, поліклініки і лікарні в страшних умовах, а скільки всього потребує місто, де би ці гроші знадобились! Нема зовсім совісті!

Вацеба Василь Вони вже знають, що будуть високі досягнення у праці

Lazarenko Oksana Гидота лукава !!!

Оля Мальцева Адекватна для такої великої громади. Є мери в маленькій громаді і мають ще більшу зарплату і то цього року а не в наступному. І премії 300% і громада мовчить.

Роман Бойчук Краще б на ті гроші тероборону вдягнули.

Володимир Миколайович А морда не трісне???

Taurus Sytinku За законом воєнного часу їх! Сволочі “свободні”.