Аби допомогти онкохворим, у Франківську малюють писанки (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

26 Бер, 2015 16:12

Поділитись публікацією
Аби допомогти онкохворим, у Франківську малюють писанки (ФОТО)

Всіх охочих запрошують долучитися до благодійної акції з допомоги онкохворим дітям. З 19 березня до 3 квітня у Музеї мистецтв Прикарпаття проводяться безкоштовні майстер-класи із розмальовування великодніх яєць. Всі кошти від реалізації виготовлених писанок будуть переведені на рахунки хворих дітей.

Про це повідомляє організатор благодійної акції –  Івано-Франківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка. Співорганізатором заходу є Музей мистецтв Прикарпаття.

“Це чудова нагода підготуватися до Великодня і зробити добру справу – зібрати кошти для онкохворих дітей. Всі виручені від реалізації виготовлених писанок кошти будуть перераховані сім’ям дітей, яким потрібна фінансова допомога”, – зазначають організатори.

Наразі було проведено вже три такі майстер-класи. Активну участь в акції взяли просвітяни, студенти та викладачі Івано-Франківського коледжу, студенти Педагогічного інституту, представники студентського профкому, аспіранти та працівники ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, працівники Музею мистецтв Прикарпаття.

Для участі в майстер-класах формуються групи (не більше 20 осіб). Записатися до участі в акції можна за телефонами: 2-38-67, 097-790-15-84. Координатор – Михайло Січка.

Як відомо, активно розмальовують писанки також школярі, які зараз на канікулах.