Ада Роговцева збиратиме кошти для поранених солдат

Автор: Турій Роман

11 Aug, 2014 14:13

Поділитись публікацією
Ада Роговцева збиратиме кошти для поранених солдат

Народна артистка України Ада Роговцева зіграє благодійну виставу «Варшавська мелодія-2» щоб зібрати кошти для поранених в ході АТО солдат, які перебувають у військовому госпіталі міста Києва.

Вистава відбудеться 12 серпня в Будинку офіцерів.

Як повідомляє газета «День», у виставі також гратимуть донька Ади Роговцевої Катерина Степанкова, а також актор і режисер Ахтем Сеїтаблаєв, актори Анатолій Ященко та Володимир Задніпровський.

Варшавську мелодію-2» поставив ще у 2003 р. режисер Iгор Афанасьєв. В основу вистави покладена відома п’єса Леоніда Зоріна «Варшавська мелодія». Це – історія кохання, зруйнованого тоталітарною системою.

У 1968 році у театрі Російській драмі відбулася прем’єра п’єси в Києві. Тоді головну роль зіграла Ада Роговцева. Її партнером у постановці був Альфред Шестопалов. Потім роль Віктора грали Анатолій Решетников і Герман Царьов.

Після багаторічної перерви режисер Афанасьєв не просто реанімував виставу, а знайшов цікавий підхід, аби повернутися до героїв «Варшавської мелодії», адаптувавши п’єсу до сьогодення. Головну роль Гелени грають дві актриси: молоду героїню – Катерина Степанкова, а Гелену через 40 років – Ада Роговцева. Дія вистави відбувається також у двох часових відрізках: у 1946-му та через багато років в СРСР часів «перебудови».

Вхід на виставу буде безкоштовним.