Адамович: Січові стрільці ніколи не зраджували своїй присязі

Автор: Турій Роман

04 Вер, 2014 07:09

Адамович: Січові стрільці ніколи не зраджували своїй присязі
В приміщенні Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулось засідання круглого столу, організованого Громадським інститутом аналітики, Інститутом історії, політології та міжнародних відносин, за сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації на тему: “Вірно служитиму Рідному Краєві” з нагоди 100-річчя присяги Січових стрільців на вірність українському народові.

Читайте також: На Прикарпатті впорядкують дані про поховання Першої та Другої Світових воєн (ФОТО)

Участь у заході взяв заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович, який у своєму виступі звернув увагу на схожість нинішньої ситуації з процесами, що відбувалися 100 років тому: “Представники Січового стрілецтва були елітою тогочасного українського народу. Так і сьогодні найкращі серед нас залишають свої родини, роботу, домівки і йдуть захищати Україну. Як колись Січові стрільці не зраджували своїй присязі, так і тепер ворогу не вдається зламати дух українських військових”, – зазначив посадовець.

Присутні на  засіданні наголосили на важливості проведення таких заходів і потребі максимального поширення інформації про звитяги наших пращурів серед сучасної молоді.

“Часи Січових стрільців є золотою сторінкою в історії України. Усі ми повинні знати про українських героїв, шанувати їх та брати приклад з їхньої любові до Батьківщини”, – підсумував заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...