Адміністрація центрального ринку заявила про рейдерське захоплення, поліція чергує поблизу об’єкту (ФОТО)

25 Жов, 2019 12:09

Поділитись публікацією
Адміністрація центрального ринку заявила про рейдерське захоплення, поліція чергує поблизу об’єкту (ФОТО)

У фірмі «Торговий Сервіс», котра є власником і адмініструє центральний ринок в Івано-Франківську, заявили про незаконне захоплення підприємства і звернулися в поліцію та до суду.

25 жовтня представники фірми дали брифінг для місцевих ЗМІ, інформує «Галка».

Тут повідомили, що ввечері 24 жовтня стало відомо, що фірма змінила реєстрацію, засновника і директора.

Зокрема тепер «Торговий Сервіс», згідно даних Мінюсту, ніби то має прописку в місті Дніпро. Нова власниця – Тамара Казанцева, зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. А керівником зазначили Олександра Туяхова. Державний реєстратор, котрий вніс зміни до бази даних Мінюсту – Наталія Шилова з Кіровоградської області.

У «Торговому Сервісі» наголосили, що не проводили будь-яких дій щодо зміни власника, адреси чи директора. Тож ці дії називають класичним рейдерським захопленням. Представники фірми звернулися у поліцію та до суду.

До слова, наразі приміщення ринку на Дністровській взяли під охорону поліції. На місці чергують правоохоронці та є кілька службових авто.

«Це класичне рейдерське захоплення. У нас сьогодні зникли кілька працівників, з трьома не можемо зв’язатися. Щойно одного з них викинули з авто та викрали машину. Навколо ринку є дуже багато підозрілих людей. Були працівники охоронної фірми, ніби то найняті від нових власників. Приїхала поліція і вони зникли», – розповіла представниця фірми Світлана Іванова.

«Власник фірми Ігор Халаменда є дійсним власником, він в Україні. Це захоплення бізнесу. Він зайнятий юридичними справами», – каже Іванова.

Сам ринок працює у звичному режимі.

Заступник начальника міського відділу поліції Леонід Гончарук розповів, що поліція нині отримала три повідомлення, які можуть мати єдине пояснення.

Вранці з адміністрації закладу «Бетфорд» надійшло повідомлення про кількох невідомих осіб, які стоять під закладом. Працівники мали побоювання про свою безпеку, але на момент прибуття поліції невідомі зникли.

О 9.45 був виклик з Дністровської 5 – головний інженер ринку повідомив, що з ним конфліктують вісім невідомих осіб. До приїзду поліції невідомі зникли.

В 11.15 правоохоронці отримали повідомлення про заволодіння транспортним засобом.

«На перехресті Василіянок Гарбарська Джип Тойота «підрізав», з нього вийшли троє невідомих осіб і заволоділи машиною. Наразі ми перевіряємо ці три повідомлення, і потім буде відомо, чи є щось спільне між цими подіями. Належна кількість поліції на місці для забезпечення громадського порядку», – розповів Гончарук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нові власники” центрального ринку погрожують ЗМІ судами

Ввечері цього ж дня поліція відкрила провадження щодо підробки документів фірми-власника ринку у Франківську.