Адміністративної реформи у нас немає, – народний депутат Анатолій Матвієнко

Автор: Вадим Войтик

31 Сер, 2015 13:20

Адміністративної реформи у нас немає, – народний депутат Анатолій Матвієнко

Хочу вас запевнити, що адміністративної реформи у нас немає. Ате, що робиться, у мене викликає серйозний сумнів. Про це в ексклюзивному інтерв’ю “Галці” заявив народний депутат України Анатолій Матвієнко.

Читайте також: Рада прийняла закон про запобігання смертності на дорогах. Як голосували прикарпатські нардепи

“Якщо запитаєте політиків, що таке адміністративна реформа, то вам ніхто не дасть відповіді. Якщо ти не маєш уяви, знань, не маєш консультантів, які б тобі намалювали мапу, то фрагменти приводять може до добра, а швидше за все до того, що нічого з того не буде. Тому можу стверджувати, що нема в нас адміністративної реформи”, – стверджує Матвієнко.

Також він переконаний, що влада не має наразі комплексної моделі, яким має бути адміністративно-територіальний устрій країни.

“Якби у нас був комплексний погляд, тоді можна було б розуміти, що у нас робиться у частині децентралізації влади і агітації за наміри передати якісь повноваження органам місцевої влади. Адміністративна реформа складається з багатьох фрагментів, зокрема, в цьому контексті можемо говорити про добровільне об’єднання громад, про судочинство, про реформу органів внутрішніх справ тощо. Якщо би запитати, чи є в кого в голові уява моделі, до якої маємо прийти, то я даю відповідь: нема”.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry