Адміністрація парку Шевченка не продає дозволів на те, щоб паркувати машини на газонах

Автор: Людмила Баран

11 Aug, 2014 13:11

Поділитись публікацією
Адміністрація парку Шевченка не продає дозволів на те, щоб паркувати машини на газонах

 В адміністрації парку повідомляють, що не беруть грошей за дозвіл для заїзду на територію весільного кортежу. 

“Парк не займається весіллями, це роблять комерційні структури. Ми можемо, на прохання молодих, їх впустити на територію для того, щоб провести тут вінчання. Є таке, що вони запрошують працівника рагсу, розставляють стільці для церемонії. Для цього потрібно завчасно звернутися до адміністрації закладу, повідомити про дату, коли вони збираються це проводити.  Тому що неділя – вихідний день, треба, щоб їм відкрили. Молодята пишуть заяву і отримують дозвіл. Це безкоштовно”, – розповів у коментарі www.galka.if.ua головний інженер парку Григорій Тріщук.

Як відомо, у суботу 9 серпня весільний кортеж заїхав на територію парку Шевченка. Машини припаркували на пішохідних доріжках і газонах. У редакцію Галки зателефонувала учасниця цього весілля, котра заявила, що в неї є чек і дозвіл паркуватися, де завгодно. 

“Мені не відомо про цей випадок у суботу. В принципі, ми не дозволяємо паркуватися  на доріжках і газонах. Ми можемо дозволити заїхати машинами, щоб розставити стільці, інші речі для церемонії, і потім зразу забрати машини назад. Інші пари просто приходять фотографуватися. Машини вони мають залишати на дорозі”, – пояснив Григорій Тріщук.