Адмінресурс і непрямий підкуп уже не грають ключової ролі. Ще свіжі спогади про Майдан – політолог

Автор: Турій Роман

20 May, 2014 12:39

Поділитись публікацією
Адмінресурс і непрямий підкуп уже не грають ключової ролі. Ще свіжі спогади про Майдан – політолог

В Івано-Франківську кандидати в Президенти і кандидати в народні депутати, а також їх штаби найбільше порушень допускають на агітаційному рівні.

Читайте також: Індустріального парку в Франківську не буде? І взагалі, ті парки десь існують не на папері? – фактчек Галки

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав політолог Андрій Фармуга.

«Наприклад, виходять газети, які очорнюють того чи іншого кандидата, зокрема, Порошенка, і виглядає на те, що швидше за все, це справа рук «Батьківщини», – каже політолог.

Окрім того, він вважає, що цього року на виборах адміністративний ресурс і непрямий підкуп не буде грати тієї вирішальної ролі, як зазвичай.

«Ще дуже свіжі спогади про Майдан», – відзначає експерт.

«Ну так, люди прийдуть на концерт, який організовує той чи інший кандидат, але голосувати будуть за свого кандидата», – говорить Андрій Фармуга і додає, що в штабі кандидата в народні депутата Олександра Шевченка працюють ті ж люди, що і під час виборчої кампанії 2012 року. Тоді їх основною фішкою в роботі були технології непрямого підкупу, і тепер так само. Вони просто не відстежують новітні технології агітації, вважає політолог.

Окрім того, політолог вважає, що не буде мати жодного впливу і використання адмінресурсу від Віктора Анушкевичуса, якому організовували зустрічі із виборцями і в школах, і в вузах, і в колективах різних підприємств.

«Так, люди послухають, але їх ніхто уже не змусить підтримати певного кандидата», – вважає експерт.