Адвокат Халаменди не розуміє дій поліції та суддів у розслідуванні щодо ринку (ВІДЕО)

09 Гру, 2019 20:34

Адвокат Халаменди не розуміє дій поліції та суддів у розслідуванні щодо ринку (ВІДЕО)

Адвокат Тарас Жарський, який представляє інтереси Ігоря Халаменди та ТОВ “Торговий сервіс”, в опублікованому на сторінці Халаменди відео розповів про дивний розгляд їх клопотань в суді та неоднозначну поведінку представників поліції. 

Жарський каже, що досі не відбулося обшуків офісу “Торгового Сервісу”. Про це ніби то просили слідство та суд вже шість разів – і шість разів їм відмовили. Наразі не пояснивши причини відмови.

“Шість клопотань (про обшук, – “Галка”) – шість відмов. Більша частина суддів, які розглядали ці клопотання, пішли у відпустку або на лікарняний. Слідчий суддя виносить короткий текст ухвали та повний (у ньому мотивація). Складається враження, що суддям тяжко мотивувати відмови. Наразі лишилося менше 30-ти % слідчих суддів в місті. Якщо тенденція збережеться, судді й далі будуть хворіти після таких ухвал, то міський суд залишиться без слідчих суддів.

До слова, за словами Тараса Жарського, справа “Торгового Серсвісу” передана з міського відділу у Головне управління Нацполіції в області.

“Процесувальне керівництво здійснює група прокурорів і начальник групи прокурорів теж захворів. Не виникає питання схожості ситуації? Виникає, звісно. Дуже тяжко слідчим без процесуального керівника працювати”, – каже Жарський.

Також Жарський заявив, що три машини “Торгового сервісу”, які були в розшуку і знайдені, чомусь за рішенням слідчої передені заступнику директора, який не був призначений Халамендою.

Жарський підсумував, що він з командою продовжить відстоювати позицію Халаменди та фірми “Торговий Сервіс” у правовому полі щодо контролю над центральним ринком.

У пресслужбі міського суду “Галці” повідомили, що суд працює у штатному режимі, і про відмову шести клопотань точно не йдеться. Навпаки, суд наклав арешт на будь-які дії щодо зміни власника і майна “Торгового Сервісу” та дав правоохоронцям доступ до будь-яких документів, пов’язаних з попередніми діями щодо зміни власників фірми.

Вже другий місяць ринок захоплений бандитами, а правоохоронні органи роблять вигляд, що нічого не відбувається. Більшість слідчих суддів несподівано пішли у відпустку, прокурор на лікарняний… Шановні представники судових та правоохоронних органів не підривайте авторитет державної влади.

Опубліковано Ігором Халамендою Понеділок, 9 грудня 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...