Адвокати збурилися проти платного в’їзду у центр Франківська (ФОТО)

Автор: Борис Марія

29 Sep, 2016 15:20

Поділитись публікацією
Адвокати збурилися проти платного в’їзду у центр Франківська  (ФОТО)

На вулиці Старозамковій 29 вересня виник конфлікт між водієм Русланом Попадинцем та оператором паркування, який впускає транспорт у центральну частину міста.

Читайте також: Троє, а не двоє: в ОДА привітали спортсменів, які представлятимуть Франківщину на Олімпіаді в Токіо

Попадинець є адвокатом, і з колегами орендує офіс на цій вулиці. Він переконаний, що у нього незаконно вимагають гроші за проїзд.

Як відомо, нещодавно на початку вулиці встановили паркомат. За паркування автівки у першій зоні беруть 10 гривень. Руслан Попадинець сказав, що на Старозамковій створюють перешкоди тим, хто їде на свої робочі місця.

 “Мені треба терміново до офісу, мене не пускають. Я даю 10 гривень, щоб тільки проїхати. Гроші дав – послугу не отримав”, – сказав він.

За його словами, коли виконком приймав рішення про паркомати, не подумав про тих, хто працює в історичній частині міста. Адже мешканці мають спеціальні пропуски. Обурений адвокат з колегами звернулися до поліції. Там відповіли – схема паркувальних зон не затверджена, а розглянута.

“Ми готуємо пакет документів до судів. Тут є безліч порушень. Мова не тільки про працівників офісів, а про користування дорогою”, – додав він.

Попадинець запевняє, що не проти порядку в місті. Він хоче, щоб все відповідало законодавству.

Читайте також: Засновник “Типового Франківська” зайнявся паркуванням автомобілів у місті

Свою точку зору розповів “Галці” підприємець Микола Гавриляк, який минулого тижня вже зустрівся з представником Ради адвокатів Івано-Франківської обасті Русланом Попадинцем.

“Адвокат сказав: або ви даєте на 15 наших автомобілів пропускний, або ми будемо звертатися до суду. Ми сказали, що вимагати щось у нас для автомобілів, які офіційно у їхній фірмі не числяться, законних підстав нема”, – прокоментував він.

За словами Гавриляка, сьогодні адвокат хотів заблокувати в’їзд у центр міста. Приїхали працівники поліції.

“Почалось все з того, що керівник патрульної поліції Міхалець, який підписався на схемі, написав не “затверджено”, а “розглянуто”. Єдине, що не вистачає в паркувальній зоні – одного знаку, який до понеділка доставлять”, – додав він.

Цю ситуацію планують обговорити під час засідання комісії з безпеки дорожнього руху на наступний тиждень – туди й зібрався Попадинець, якого сьогодні все ж пропустили безкоштовно.