Аеропорт “Львів” розказав про всі міжнародні рейси з липня (СПИСОК)

Автор: Вадим Войтик

22 Jun, 2020 12:20

Поділитись публікацією
Аеропорт “Львів” розказав про всі міжнародні рейси з липня (СПИСОК)

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького з п’ятниці, 19 червня, відновив приймання пасажирських авіарейсів, що були призупинені три місяці через пандемію коронавірусу. 

Читайте також: Wizz Air надає 100 тисяч безкоштовних квитків для українців, що тікають від війни

Першим до Львова повернувся базовий авіаперевізник Wizz Air, який виконав відразу три рейси із Дортмунда та Берліна (Німеччина) та польського Гданська.

“Львівський портал” публікує список  відновлених і анонсованих міжнародних рейсів.

Німеччина

Львів–Дортмунд – перший напрямок Wizz Air, який повернувся до Львова із 19 червня та в подальшому виконуватиметься двічі на тиждень, по понеділках та п’ятницях.

Львів–Берлін – повернувся із 19 червня. Wizz Air здійснюватиме відразу рейси 4 рази на тиждень по понеділках, середах та неділях та неділях.

Львів–Мемінген  стартує із 6 липня. Ryanair виконуватиме польоти всього раз на тиждень по понеділках. У зимовому розкладі рейс наразі відсутній.

Львів–Дюссельдорф , авіакомпанія Ryanair скасувала на невизначений термін.

Львів–Гамбург – новий напрямок Wizz Air, який стартує із 3 липня із частотою два рази в тиждень по понеділках та п’ятницях.

Польща

Львів–Катовіце. Рейс лоукоста Wizz Air, що повертається на лінію із 3 липня та виконуватиметься тричі на тиждень – в понеділок, середу та п’ятницю.

Львів–Гданськ. Рейс лоукоста Wizz Air, що офіційно повертається на лінію із 3 липня та виконуватиме польоти п’ять раз на тиждень (окрім вівторка та суботи).

Львів–Щецин  – новий напрямок Wizz Air, який стартує із 3 липня із частотою два рази в тиждень по понеділках та п’ятницях.

Львів–Варшава. Щоденний рейс авіакомпанії LOT повертається до Львова із 15 липня.

Львів–Варшава-Модлін. Рейс Ryanair, який відкладено аж до 25 жовтня. Польоти здійснюватимуться відразу п’ять раз на тиждень (окрім вівторка та суботи).

Львів–Краків. Відновлення польотів авіакомпанією Ryanair відкладено до осені. Із 27 жовтня здійснюватиметься три рейси на тиждень у вівторок, четвер та суботу.

Львів–Познань, авіакомпанія Ryanair скасувала на невизначений термін.

Львів – Вроцлав. Напрямок авіакомпанії Wizz Air який повертається до Львова із 2 липня з частотою п’ять рейсів на тиждень (окрім понеділка та п’ятниці).

Країни Балтії

Львів–Вільнюс (Литва). Рейс Wizz Air повертається на лінію із 3 липня та виконуватиметься по понеділках та п’ятницях.

Львів–Талінн (Естонія) – новий напрямок Wizz Air, який стартує із 4 липня з частотою три рази в тиждень по вівторках, четвергах і суботах.

Львів – Рига (Латвія) від Air Baltic планують поновити навесні 2021 року.

Італія

Львів–Болонья. Новий рейс Ryanair має стартувати із 6 липня із частотою два рази в тиждень по понеділках та п’ятницях.

Львів–Мілан. Новий рейс Ryanair стартує із 7 липня, з частотою два рейси на тиждень – у вівторок та суботу. На цьому ж напрямку із 17 липня планує польоти український лоукост SkyUp Airlines, із частотою два рази в тиждень по понеділках та п’ятницях.

Львів–Рим. Новий напрямок Ryanair який має стартувати із 8 липня, і здійснюватися по середах та неділях. На цьому ж напрямку з 16 липня та частотою три рази в тиждень планує літати лоукост SkyUp, що виконуватиме рейси по вівторках четвергах та неділях.

Львів–Неаполь – новий напрямок SkyUp, який стартує із 17 липня та виконуватиметься у вівторок та п’ятницю.

Греція

Львів–Салоніки. Авіакомпанія Ellinair відновить польоти до Львова із 4 липня.

Львів–Іракліон. Рейс авіакомпанії SkyUp, що виконуватиметься із 18 липня по середах та суботах.

Туреччина

Львів – Стамбул (Туреччина). Turkish Airlines планують повертатися до Львова із 1 липня і виконувати рейси майже щоденно. Також із 1 липня розпочинає польоти зі Львова до Стамбула турецький лоукостер Pegasus Airlines.

Данія

Львів–Копенгаген (Данія) – повертається із 21 червня. Wizz Air здійснюватиме рейси по середах та неділях.

Львів–Білун (Данія) – новий напрямок Wizz Air, який стартує із 1 липня із частотою два рази в тиждень по середах та неділях.

Велика Британія

Львів–Лондон. Рейс авіакомпанії Wizz Air повертається до Львова із 20 червня і виконуватиметься тричі на тиждень у вівторок, четвер та суботу. Із 3 липня на це й же напрямок повертається лоукост Ryanair із частотою два рейси в тиждень по понеділках та п’ятницях.

Іспанія та Португалія

Львів–Барселона (Іспанія). Рейс авіакомпанії SkyUp, що виконуватиметься із 17 липня по вівторках та п’ятницях.

Львів–Лісабон (Португалія) – новий напрямок Wizz Air, який стартує із 1 липня з частотою два рази в тиждень, у середу та неділю.

Інші країни

Львів–Будапешт (Угорщина) – новий напрямок Wizz Air, який стартує із 21 червня, з частотою два рази в тиждень – у середу та неділю. На ідентичну частотність із 1 липня вийде також й перевізник Ryanair.

Львів–Мінськ (Білорусь). Авіакомпанія Belavia відновлює польоти до Львова із 26 червня. Рейси стануть щоденними від 1 липня.

Львів – Братислава (Словаччина). Рейс Wizz Air який повертається на лінію із 29 червня з частотою тричі на тиждень – у вівторок, четвер та суботу.

Львів–Ларнака (Кіпр). Рейс Wizz Air повертається на лінію із 3 липня та виконуватиметься по понеділках та п’ятницях.

Львів–Прага (Чехія). Рейс авіакомпанії SkyUp, що повертається із 16 липня з частотою два рази в тиждень, по четвергах та неділях.

Львів – Тель-Авів (Ізраїль). Рейс авіакомпанії SkyUp, що повертається до Львова із 16 липня з частотою три рази в тиждень, по понеділках, четвергах та неділях.

Львів–Батумі (Грузія) – новий напрямок SkyUp, який стартує із 17 липня та виконуватиметься у вівторок та п’ятницю.

Львів–Париж (Франція) стане знову доступний львів’янам із 18 липня. Рейс авіакомпанії SkyUp виконуватимуть по середах та суботах.

Львів–Белград (Сербія) від Air Serbia скасовано на невизначений термін.

Варто додати, що перелік анонсованих рейсів не повний, адже є ряд авіакомпаній, які виконували рейси до Львова та наразі не оголосили про їх поновлення. Окрім того очікується ряд чартерних рейсів до відомих курортів. Водночас, слід враховувати, що на відновлення польотів можуть вплинути подальші карантинні обмеження, що викликані пандемією коронавірусу.

Як відомо міжнародні пасажирські авіаперевезення в Україні відновили із 15 червня.