Агенти УЕБ проконтролювали передачу реалізованої необробленої деревини новому власнику на Івано-Франківщині

29 Nov, 2023 19:48

Поділитись публікацією
Агенти УЕБ проконтролювали передачу реалізованої необробленої деревини новому власнику на Івано-Франківщині

Українська енергетична біржа проводить відкриті, конкурентні, доступні кожному торги за напрямком «Необроблена деревина», та уважно стежить за виконанням договорів сторонами. Для цього на УЕБ діє постторговий сервіс до якого входить контроль відвантаження сировини новому власнику. Це допомагає уникнути непорозумінь між покупцем та продавцем з приводу відповідності параметрів ресурсу з зазначеними у біржових лотах, а від так гарантує виконання контрактів.

Нещодавно така процедура відбулась на Івано-Франківщині, де Філія «Брошнівське лісове господарство» ДП «Ліси України» реалізувала на торгах партію необробленої деревини ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІКІВУД ЮКРЕЙН».

Представники Агента біржі та продавця оглянули продану сировину, звірили її параметри – якість, розміри, породу та інші з зазначеними в документації. Вони відповідали заявленим. Непорозумінь не виникло. Після цього був складений відповідний акт. Цей договір буде виконану й покупець отримає саме той ресурс, який відповідає його вимогам.

«Контроль передачі реалізованої необробленої деревини відіграє значну роль у виконанні контрактів сторонами. Іноді між продавцем та покупцем можуть виникати непорозуміння з приводу параметрів сировини. Щоб цього уникнути ми слідкуємо, щоб новий власник отримав саме той товар, який йому потрібний. Тому й проводимо огляд товару та фіксуємо дані у відповідному акті. Завдяки такій процедурі рівень виконання договорів на УЕБ досяг 90%», – розповіла Софія Ковтун, заступник директора ТОВ «Аукціонний центр «Універсал» (Агент УЕБ).

ПРОМО

Читайте також: Агенти УЕБ здійснили контроль відвантаження реалізованої необробленої деревини покупцеві на Івано-Франківщині