Активіст Правого Сектору погрожував автоматом працівникам заправки у Коломиї – Семенишин

Автор: Людмила Баран

21 Jul, 2014 14:13

Поділитись публікацією
Активіст Правого Сектору погрожував автоматом працівникам заправки у Коломиї – Семенишин

За словами начальника УМВС області Миколи Семенишина,  у чергову частину в Коломиї вчора поступило звернення від працівників автозаправки “Лукойл”, що в них хотіли взяти бензині і погрожували із застосуванням автомата.  

Заява стала приводом для порушення кримінальної справи за статтею 208 Кримінального кодексу – “розбійний напад”.

Семенишин також розповів, що на місце виникнення цієї ситуації міліція прибула за 18 хвилин і вилучила відео із камери спостереження автозаправки. Для підсилення прибуло керівництво УМВС області. Начальник управління Микола Семенишин разом з прокурором пішов на судове засідання.

Для активіста Правого Сектору вибрано запобіжний захід – особисте зобов’язання.

Про це він розказав на прес-конференції 21 липня.

Присутній на  цьому заході активіст Правого Сектору  Андрій Подільський висловив здивування, чому міліція на цю подію відреагувала так швидко,  тоді як існує багато інших кримінальних ситуацій,на які вона відгукується повільніше. Семенишин відповів на це, що все відбувалося згідно з чинним законодавством.

“Працівники МВС зібрали докази, винесли процесуальне рішення. Прокурор був присутній, захист забезпечено, скарг від підозрюваного не було,” – зазначив Семенишин.

За його словами, зброя у власника не була вилучена і зберігається у сейфі.

Зараз проводяться подальші слідчі дії.

“Були справедливі нарікання з боку Правого сектору. Так, були емоції, були намагання підпалювати шини. Ми не документували цих правопорушень, – сказав Микола Семенишин,- Але міліція не зобов’язана захищати інтереси громадських організацій. Ми зобов’язані забезпечувати спокій і реагувати на заяви громадян. Ми не примушували людей, які написали заяви, цього робити. Ми нікого не кришуємо, а забезпечуємо охорону громадського порядку”.

Також очільник УМВС області зазначив, що питання належності  заправки до російського бізнесу не є у компетенції міліції.

Також Семенишин сказав, що швидку реакцію на події в Коломиї викликало також те, що раніше в Городенці була резонансна справа з викраденням активіста ПС.

Головний міліціонер області повідомив, що надалі міліція буде намагатися досягти порозуміння з громадськими організаціями, проводитиме круглі столи. Також він зазначив, що людям, які перебували в зоні АТО, потрібно надавати психологічну допомогу, і будуть проводитися заходи у цьому напрямку.

Нагадаємо, що у Коломиї вчора представники правоохоронних органів затримали одного із членів місцевого Правого сектору, який був активним і під час подій на Майдані, і під час теперішніх подій. Зокрема, він нещодавно повернувся із зони АТО на ротацію.

Представники ПС говорять, що справу сфабрикували.