Активісти іванофранківської спільноти “Гарячий спорт” запрошують на велопрогулянку ” ГАРЯЧІ 40+”

Автор: Турій Роман

22 Mar, 2015 08:15

Поділитись публікацією
Активісти іванофранківської спільноти “Гарячий спорт” запрошують на велопрогулянку ” ГАРЯЧІ 40+”

В рамках спільноти “Гарячий спорт” нині активно розвивається ідея активного дозвілля людей категоріі 40+.  З цією метою у неділю, 22 березня, активісти запрошують долучитися до велопрогулянки тих, кому за 40.

Зустріч пройде о 13:00 в URBAN SPACE.

“Знайомимось, спілкуємось та п`єм каву . Потім вирушаємо на велопрогулянку. До зустрічі!” – йдеться у запрошенні.

“В нас є ідея залучати до активного дозвілля людей категоріі 40+. Поясню чому. Це дуже класний вік. Досвід, мудрість, спокій та гармонія в поєднанні з молодістю душі роблять дива. Є дуже цікаві люди з класними ідеями, але не мають ,де це викласти. Я в 43 роки вперше в житті прийшла в танцювальну студію. Зараз це моє улюблене хоббі. Багато хто потайки про це мріє, але не насмілюється.
Про це треба говорити!! Я тільки що приіхала з велопргулянки- нас було двоє, а хочеться, щоб було як мінімум 102-є. І другий аспект, який я хочу донести. В такому віці в багатьох вже дорослі діти. І коли батьки не мають дозвілля, вони починають жити життям своіх дітей. А цього не треба робити. Діти мають самі проходити свій шлях, а ми дорослих дітей маємо просто любити і деколи допомогати,” – зазначила ініціатор групи “Гарячі 40+” Олена Томей.