Активісти погрожують облраді судом за обмеження доступу до сесій

Автор: Людмила Баран

06 Вер, 2017 17:00

Активісти погрожують облраді судом за обмеження доступу до сесій

У разі ухвалення змін до регламенту про обмеження входу до зали на сесіях Івано-Франківської облради, активісти будуть скаржитися до суду. 

Читайте також: "Депутати для громади": у Франківську презентували сайт з даними про обранців міськради

“Якщо Івано-Франківська обласна рада ухвалить запропоновані зміни до регламенту то я та “Антикорупційна Платформа” будемо подавати судовий позов з вимогою скасувати ідіотсько-узурпаторське рішення”, – написавна своїй сторінці у “Фейсбуці” написав івано-франківський активіст Тарас Случик.

У його дописі йдеться, що  право громадян та журналістів на вільний доступ до пленарних засідань ради  гарантується ч. 7 ст. 46 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”. Проте схожий підхід до “відкритості” використовують, наприклад, Харківська та Одеська міські ради.

Подібний допис розмістили на сторінці громадської організації “Антикорупційна Платформа“:

“Наша організація буде подавати судовий позов до Обласної ради у разі, якщо Обласна рада ухвалить запропоновані зміни до регламенту ради

Адже, обмеження доступу до засідань це перший крок до узурпації влади та полегшення організації корупції”.

Нагадаємо, в обласній раді планують ухвалити зміни до регламенту, які запровадять вхід до сесійної зали за реєстрацією та перепустками. У залі працюватимуть тільки ліцензовані телемовники. Решта працівників ЗМІ будуть працювати у спеціальній ложі для преси, яку зараз облаштовують у залі засідань

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...