Активісти Правого сектору доставили допомогу П’ятому батальйону

Автор: Людмила Баран

13 Jul, 2014 11:31

Поділитись публікацією
Активісти Правого сектору доставили допомогу П’ятому батальйону

Про це заявляє прес-служба Правого сектору.

“Вчора ввечері активісти Правого Сектору Прикарпаття, які брали участь у доставці гуманітарного вантажу для 5 батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”, успішно повернулися додому.

Цього разу хлопці доставляли бронежилети, каски, медикаменти та особисті речі для військовослужбовців з Галицького району, оскільки всі речі були закуплені по списку на прохання родичів та за гроші, зібрані переважно підприємцями та небайдужими громадянами Галицького району.

Доставка вантажу військовослужбовцям була б неможлива, якби не допомога та супровід бійців Добровольчого українського корпусу Правого Сектору (ДУК-ПС). Військові 5- батальйону “Прикарпаття” знаходяться зараз в одній з найгарячіших точок – поблизу м. Амвросіївка Донецької області, куди доїхати надзвичайно важко. Актив ПС-Прикарпаття заручився підтримкою Провідника Дмитра Яроша, керівники ДУК-ПС пообіцяли допомагати з доставкою гуманітарних вантажів і надалі.

Наступна поїздка планується вже в середині цього тижня. Обов’язково треба передати засоби захисту для бійців усіх районів. Активісти кажуть: “Найгірше відчуття – коли даєш бронежилет та каску одному солдату, а інший стоїть поряд із сльозами на очах. Для нього не привезли…”” – йдеться у повідомленні.