Активісти влаштували сплав Дністром, аби нагадати про небезпеку будівництва ГЕС на ріці (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

24 Чер, 2019 15:51

Активісти влаштували сплав Дністром, аби нагадати про небезпеку будівництва ГЕС на ріці (ФОТО)

23 червня стартувала акція-сплав “Збережемо Дністер”, яка покликана привернути увагу громадськості до побудови ГЕС на Дністрі. 

Читайте також: Активісти «Еко-варти Дністра» розповіли, як дбають про чистоту річок Прикарпаття (ФОТО)

Згідно “Програми розвитку гідроенергетики в Україні до 2026 року” на річці планується побудова каскаду з шести ГЕС. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” Михайло Ковтун.

Сплав ініціативної групи “Збережемо Дністер”, який триватиме з 23 по 25 червня – це громадська ініціатива, що покликана привернути увагу до важливості збереження вільнотекучості верхів’я Дністра. Головними організаторами цьогорічного сплаву на захист річки виступили Всесвітній фонд природи WWF Україна та НГО “Інститут Центральної Європи”.

Головна мета – об’єднати зусилля активістів з усієї України та Молдови з прагненнями людей, котрі живуть поблизу Дністра, щоб зберегти красу, туристичний потенціал і біорізноманіття цієї ріки для нащадків. Активісти зберуться для сплаву Дністром і зустрічей з небайдужими мешканцями міст та сіл біля ріки, яким загрожує будівництво каскаду ГЕС.

Співорганізатор акції, заступник директора НГО “Інституту Центральної Європи” Максим Кияк зазначив:

«Цей захід є щорічним і вже проводиться вдруге. Пріоритетним завданням цьогорічного громадського сплаву є саме привернення уваги медіа до культурної, біологічної, історичної і, звичайно ж, природної цінності Дністра, як унікальної річки».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry