Активісти звернуться до міської влади, щоб та посприяла припиненню незаконного будівництва навколо міського озера (ФОТО)

Автор: Борис Марія

08 Лип, 2016 15:45

Активісти звернуться до міської влади, щоб та посприяла припиненню незаконного будівництва навколо міського озера (ФОТО)

Сьогодні, 8 липня, відбулося виїзне засідання громадської ради при Державній екоінспекції Івано-Франківської області. Захід відбувся поблизу міського озера.

Були присутніми 6 членів ради із 9.

Голова ради Ростислав Гудзинський зазначив, що на рекреаційній зоні триває незаконне будівництво.
“Забудовники мали б викупити землі на аукціоні та поповнити міський бюджет, а цього не відбувається. Вони беруть цю землю в оренду – відома схема”, -сказав він. Згідно архітектурного плану тут може бути, наприклад, дитячий садок. Натомість, тут будують будинки, буде потрібен паркінг, місце для прогулянок – території для цього замало, каже Гудзинський.
 Біля озера замість готелю незаконно збудували багатоповерхівку.
“Тут порушена техніка безпеки. Люди гуляють, а над ними кран крутиться. Будівельники працюють вночі, навіть коли було оголошено штормове попередження”, – додав активіст.
Ініціатори заходу кажуть, що слід закликати міську владу звернутися до суду, який має остаточно припинити зведення будинків навколо міського озера. За таке рішення проголосували присутні члени ради.
Заступник голови прикарпатської екоінспекції Богдан Чукор зазначив, що це питання до органів влади та архбудконтролю.
“Біля одного з крихівецьких озер територію засипали сміттям. Ми виклали правоохоронців, слідство триває. Матеріалів щодо цієї справи ми ще не отримали. Екоінспекція вжила заходів”, – прокоментував він і додав, що громадськість має сприяти вирішенню таких проблем.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...