Активну та ініціативну молодь запрошують на стажування в органах міської влади

Автор: Борис Марія

21 Sep, 2015 11:21

Поділитись публікацією
Активну та ініціативну молодь запрошують на стажування в органах міської влади

У Івано-Франківську стартує новий набір молоді для участі у проекті “Молодь і влада”.

Читайте також: Марцінків видав десятки дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Як виявилося - незаконно

Про це розповіли під час прес-конференції, яка відбулася 21 вересня у міськвиконкомі.

Його мета – дати можливість ініціативним та активним молодим людям спробувати свої сили та отримати досвід під час стажування у структурних підрозділах міського виконавчого комітету та Івано-Франківської ОДА.

Для участі у проекті запрошують студентів 3-5 курсів та випускників вищих навчальних закладів, які хочуть працювати в органах влади та місцевого самоврядування, чи займатися громадською діяльністю.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус наголосив, що проект реалізується успішно вже не один рік. 400 людей взяли участь у стажуванні, а 32 з них вже працюють в органах влади.

“Наш досвід переймають європейські міста”, – зауважив він.

Голова Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому та координатор проекту “Молодь і влада” Ірина Рабарська заохотила активних та ініціативних молодих людей стати учасником проектом, адже на них чекає чимало цікавих, пізнавальних заходів. Наприклад, у попередні роки у рамках проекту молодь відвідала литовське місто Тракай. Також було реалізовано задум – “Острів кохання”, який став улюбленим місцем для закоханих пар.

Для участі в проекті “Молодь і влада” необхідно прийти за адресою вул.Грушевського, 21, каб. 104, або в онлайн режимі  заповнити анкету до 4 жовтня 2015 року. Після цього потенційний учасник повинен буде пройти співбесіду. Після того, як відібрані учасники пройдуть стажування, вони отримають відповідний сертифікат та рекомендацію на зарахування у кадровий резервний склад міськвиконкому.

 Організаторами проекту є Івано-Франківський молодіжний міськвиконком та Виконавчий комітет Івано-Франківської ради.