Актор франківського драмтеатру Олексій Гнатковський отримав премію “Чорний лотос” за роль Довбуша

Автор: Андрій Макітра

14 Лют, 2024 09:11

Поділитись публікацією
Актор франківського драмтеатру Олексій Гнатковський отримав премію “Чорний лотос” за роль Довбуша

Заслуженого артиста України Олексія Гнатковського нагородили премією “Чорний лотос” за головну чоловічу роль у фільмі «Довбуш».

Про це пише “Галка” з посиланням на сторінку Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Премію цьогоріч вручали у театрі “Підвал Культури”.

Фільм «Довбуш» (режисера Олеся Саніна) з актором франківського драмтеатру вийшов у прокат 24 серпня 2023 року та доступний для перегляду на стрімінгових платформах.

Премія «Чорний лотос» була започаткована 2023 року продюсером Олексієм Гладушевським з метою обʼєднувати представників та представниць культури і організовувати неформальні зустрічі, де б вони могли формувати майбутні проєкти.

Більше номінантів за посиланням на “Суспільне. Культура”.

Як писала “Галка”, актор франківського драмтеатру Олексій Гнатковський на піку слави через роль Івана Довбуша у рекордно популярному фільмі “Олекса Довбуш”. У “Франківських теревенях” розповів, як він відчуває свою популярність, чому почуває себе винним, коли добре висипається і за що любить і не любить Івано-Франківськ.

Читайте також: У День Незалежності Франківський драмтеатр показав "Бій за Україну" на вершині гори Піп Іван (ФОТО, ВІДЕО)