Акторка й співачка Галина Баранкевич закликає франківців декларувати доходи

Автор: Людмила Баран

20 Mar, 2015 15:01

Акторка й співачка Галина Баранкевич закликає франківців декларувати доходи

Заслужена артистка України Івано-Франківського драмтеатру, виконавиця головної ролі у виставі «Солодка Даруся», а також відома на Прикарпатті співачка Галина Баранкевич задекларувала свої доходи за 2014 рік і закликала мешканців зробити те саме.

Читайте також: Книги, театр, фітнес: на що відомі франківці планують витратити "ковідну" тисячу

«Мої статки від здійснення творчої діяльності невеликі, але я, як свідома громадянка України, також зробила свій внесок на розвиток батьківщини. Кожен українець на запитання, що для нього зробила держава має задуматись: а що він зробив для України? І саме декларування доходів – це, в першу чергу, вияв чесності, гідності та патріотизму кожного з нас», – зазначила акторка.

Вона закликала мешканців обласного центру виконати свій конституційний обов‘язок та задекларувати неоподатковані доходи за минулий рік, повідомляє прес-служба ДПІ в місті Івано-Франківську.

Як відомо, декларувати доходи також закликає коломийська  Віце-Міс Всесвіт Олеся Стефанко. 

В Івано-Франківську кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня 2015 року.

Як повідомляють у ДПІ,  на сьогодні близько 400 декларантів уже відзвітували про свої статки на загальну суму понад 40 мільйонів гривень. Від цієї суми до бюджету додатково надійде близько 1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Зокрема, іванофранківці активно декларують спадщину. Двоє людей, отримавши її, навіть стали мільйонерами.

Загалом упродовж наступних півтора місяця податківці очікують ще на 700 місцевих декларантів.

Задля підвищення динаміки деклараційної кампанії Центр обслуговування платників податків працює в режимі подовженого робочого графіку. Тут надаються фахові консультації щодо процедур декларування.

Звітувати про власні доходи можна і в електронній формі. Задля цього варто скористатися спеціальним веб – порталом “Декларування он-лайн”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry