Акції з турботою про здоровʼя: як “Оксфорд Медікал” відзначив десяту річницю роботи (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

05 Dec, 2023 18:41

Поділитись публікацією
Акції з турботою про здоровʼя: як “Оксфорд Медікал” відзначив десяту річницю роботи (ФОТО)

Четвертого грудня медичний центр “Оксфорд Медікал” відзначив 10 років успішної роботи. З нагоди цієї важливої дати для пацієнтів підготували різноманітні акції, включаючи спеціальну лотерею з цікавими пропозиціями та бонусами.

Читайте також: Будьте здорові! Поради для обстежень взимку від медичних фахівців Франківська

“Оксфорд Медікал” – це десять років плідної роботи та надійної медичної допомоги в Івано-Франківську, а віднедавна і в Буковелі. Директор медичного центру Олег Галущак поділився, що насправді “Оксфорд Медікал” відкрився 30 листопада, а ось перший пацієнт завітав до них 4 грудня, тому саме цю дату і вважають початком роботи медцентру.

“Ці десять років дозволили нам зʼявитися, закріпитися та вийти у топ медичних центрів Івано-Франківська. Зараз у нас працюють чотири відділення по області”, – розповідає Галущак.

Вже під час повномасштабного вторгнення “Оксфорд Медікал” вдалося не тільки продовжити свою роботу, але й розширити її, відкривши стоматологічне відділення у Франківську та відділення у Буковелі, де є травмпункт, операційні та стаціонар.

“Активний відпочинок часто повʼязаний з різними травмами: вивихи, розтяжки чи переломи. За сезон до нас звертаються тисячі пацієнтів, і більшість з них – саме з травмами. Хотів би наголосити, що при плануванні такого відпочинку варто подбати про страховку”.

До медичного центру в Івано-Франківську щомісяця звертаються близько двох тисяч унікальних пацієнтів, тобто ті, хто вирішили скористатися послугами “Оксфорд Медікал” вперше.

“Загалом цих пацієнтів значно більше, тобто хтось приходить вдруге, хтось на обстеження чи здати аналізи, хтось приходить на підтримуючі курси. Чимало пацієнтів звертаються до нас, аби зробити чекап організму і жити собі далі спокійно. “Оксфорд Медікал” – це повноцінний медичний центр, який рухається до рівня лікарні з операційними”, – говорить Галущак.

Олена Ксенофонтова працює на рецепції “Оксфорд Медікал” з моменту відкриття та за ці десять років поспілкувалася з тисячами пацієнтів. З року в рік вона допомагає людям зорієнтуватися, до якого лікаря потрібно записатися, чи які аналізи варто здати перед прийомом, а опісля – отримує вдячні посмішки.

“Для медичного центру неабияк важливо мати професійний і дружній колектив, і кожному з нас подобається допомагати людям. Приємно бачити задоволені посмішки пацієнтів, яким вдалося вирішили свої питання, що повʼязані зі здоровʼям”, – каже Ксенофонтова.

Вона додає, що до медцентру приходять пацієнти різного віку – від найменших до найстарших.

“Переважна більшість пацієнтів “Оксфорд Медікал” – це дорослі. У нас якісний рентген та висококваліфіковані лікарі УЗД, тому саме на ці обстеження батьки часто приводять діток”, – пояснює Ксенофонтова.

Директор медцентру Олег Галущак додає, що медицина стрімко розвивається, конкуренція на ринку щороку стає все вищою. Тому “Оксфорд Медікал” завжди йде у ногу з часом та оновлює обладнання відповідно до сучасних вимог. 

“Зараз з нашими партнерами ставимо у Буковелі нові апарати для рентгену, КТ та МРТ. Одна з наших унікальних пропозицій в Івано-Франківську – операції на грижі лапароскопічним методом. Не потрібно робити великих розрізів, а за два дні пацієнт вже їде додому”, – додає Галущак.

У планах “Оксфорд Медікал” розширити географію власних медичних центрів на території області. Для цього дослухаються до думки пацієнтів, а також вивчають надання медпослуг у різних містах Прикарпаття.

“Ми розвиваємося, рухаємося вперед і точно не плануємо зупинятися. Прийде час, що ми і у Франківську відкриємо стаціонарне відділення. Будемо слідкувати, куди рухається сучасна медицина”, – наголошує Галущак.

До свого десятиріччя “Оксфорд Медікал” підготував для пацієнтів комплекс акцій та найкращих пропозицій. Частина з них повʼязані з розширеними обстеженнями, інша – зі знижками. Серед подарунків ви можете отримати:  

 • Знижка – 50% на чекап організму базовий.  
 • Безкоштовний прийом гінеколога з відеокольпоскопією.
 • Безкоштовний прийом імунолога/алерголога
 • Одне безкоштовне УЗД (на вибір)
 • Професійна гігієна зубів
 • Знижка -15% на відбілювання зубів
 • Безкоштовний прийом гастроентеролога
 • Безкоштовний прийом офтальмолога
 • ЕКГ з розшифровкою лікаря кардіолога
 • -50% знижки на прийом лікаря будь-якої спеціальності
 • -20% знижки на прийом лікаря будь-якої спеціальності
 • Загальний аналіз крові
 • Загальний аналіз сечі
 • Аналіз глюкози крові
 • Масаж шийно-комірцевої зони
 • -10% на прийом лікаря будь-якої спеціальності 
*партнерський матеріал