Актуальні тренди віконного ринку України: що є найбільш цінним для споживачів?

21 Jan, 2022 15:52

Актуальні тренди віконного ринку України: що є найбільш цінним для споживачів?

Тенденції останніх років свідчать, що пріоритети вибору покупців віконних конструкцій фундаментально змінилися. Безперечно, сервіс і вартість, як і раніше важливі, але на перший план сьогодні виходить якість виготовлення та енергоефективність.

Приємним моментом є те, що енергоефективність перестала бути ознакою виробів високого цінового діапазону. А такі нові для вітчизняного ринку тренди, як мікроклімат та професійна система захисту, продовжують впевнено здобувати популярність серед користувачів.

У виграшному становищі перед споживачами опиняються компанії-виробники, які відрізняються відповідальним підходом та пунктуальністю. Покупці хочуть бачити компетентних фахівців, починаючи з менеджерів і закінчуючи замірниками.

Прозоре ціноутворення та сертифікація виробів – ще одні важливі критерії. Покупці навчаються основ економії ресурсів та відповідального споживання, тому хочуть бачити вироби високої якості виготовлення за доступними цінами.

Енергоефективний та якісний монтаж (за ДСТУ) із застосуванням сучасних технологій також відіграє ключову роль. Також покупці хочуть бачити чистоту та акуратність під час монтажу.

Ми провели опитування як серед досвідчених користувачів, так і серед тих, хто придбав вікна вперше на нашому сайті okna.ua, та змогли виділити наступні тенденції ринку.

Енергоефективність стала важливішою за вартість

Буквально кілька років тому стався переломний момент, коли енергоефективність вийшла на перше місце та обігнала ціну виробів. Стимулами тому стали популярність незалежного калькулятора енергоефективності вікон, програми підтримки енергоефективності. Вона ж, своєю чергою, простимулювала зміну ставлення продавців до асортименту та рівня свого сервісу. А професійні консультації фахівців відіграли велику роль у просуванні віконних технологій.

Протизломність та екологічна безпека

Багато покупців ставлять ці критерії перше місце. І справді, це важливі складові у повсякденному житті людини. Адже матеріали, що не відповідають екологічним нормам безпеки, можуть негативно впливати на здоров’я людини, стимулюючи появу хронічних захворювань.

Вікна з елементами захисту від злому, своєю чергою, є невід’ємною частиною системи безпеки квартири або будинку.

Чесне ціноутворення та професійні консультації фахівців

Відповідність остаточної вартості заявленого вікна – важливий фактор. Сюди можна віднести важливу роль консультування під час купівлі. Рекомендації фахівців мають важливе значення у процесі вибору віконної продукції.

Підбір зручного часу установки, а також охайність майстрів по установці вікон — також важливі моменти!

Якість виготовлення

У пріоритеті для покупців якісне виробництво віконних конструкцій, відповідно бренд профільної системи, кількість камер і товщина склопакетів.

Все частіше споживачі хочуть придбати екземпляри із системою протизламності, мультифункціональності та сонцезахисту.

Пунктуальність під час доставки

Покупці негативно реагують на перенесення термінів встановлення вікон, більшість людей не готові чекати та хотіли б отримати свої вікна точно вчасно!

Високоефективний монтаж

Акуратний монтаж та прибирання після нього мають важливе значення та можуть стати козирем продавців та монтажних компаній. Також споживачі хочуть бачити охайних працівників, які дотримуються чітких термінів встановлення. Приємним бонусом також можуть стати винесення сміття та вивезення старих віконних систем, а також обробка укосів.

Джерело: https://okna.ua/ua/library/scho-tsinuyut-pokuptsi-vikon

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry