Активісти переконані, що “Синьогора” влаштувала фіктивний ремонт котеджу за сотні тисяч (ДОКУМЕНТИ, ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

04 Dec, 2023 19:56

Поділитись публікацією
Активісти переконані, що “Синьогора” влаштувала фіктивний ремонт котеджу за сотні тисяч (ДОКУМЕНТИ, ФОТО)

Національний природний парк (НПП) “Синьогора” провів кілька сумнівних закупівель. В цьому переконані активісти ГО “Захист – Є”. Аби зареєструвати кримінальне провадження з цього приводу, їм довелося звертатися до суду. 

Про це йдеться в матеріалах, які є в розпорядженні “Галки”. 

За даними правозахисної організації, НПП “Синьогора” у липні 2023 року без конкурсної процедури уклала договір з підприємцем Юрієм Дричаком договір на капітальний ремонт приміщення котеджу №3 у селі Стара Гута по вулиці Зарічній, 4. Вартість договору – 519 173 грн. 

Активісти стверджують, що насправді ніяких робіт у котеджі не проводилося. Аби в цьому переконатися, вони відвідали котедж, зробили кілька фото та поспілкувалися з персоналом. На світлинах видно потерті сходи та ламінат, пошкоджені душову кабіну й жалюзі та стіни зі слідами грибка.   

При цьому принаймні часткова оплата за начебто виконані роботи була проведена. 

Громадська організація звернулася до територіального управління Державного бюро розслідування у Львові з відповідною заявою. Втім, за словами активістів, бюро не побачило підстав для перевірки.

З огляду на це ГО “Захист – Є” було вимушено звернутися до суду. 4 грудня слідчий суддя Антоняк Івано-Франківського міського суду зобов’язав ДБР зареєструвати кримінальне правопорушення. 

 

Читайте також: ТОП-10 ДТП Прикарпаття, про які писала Галка у 2022 році