Алкоголь не веде до мрії, – патрульні зняли ролик про шкідливість пиятики для молоді (ФОТО, ВІДЕО)
21 Гру, 2020 13:56
21 грудня в Івано-Франківську управління патрульної поліції в області презентувало відеоролик про наслідки вживання алкоголю підлітками.
У ролику показана історія франківця, котрий хотів стати успішним боксером, однак через сумнівну компанію та розваги з алкоголем опиняється за гратами.
Головну роль у стрічці зіграв Андрій Матешко, вихованець дитячої театральної майстерні при обласному драмтеатрі.
“У мене роль хлопчика, який займається боксом, хоче йти до своєї мети, стати спортсменом, але через погану компанію звертає зі шляху, грабує з друзями магазин і це має дуже серйозні і шкідливі наслідки…Мені зараз 17 років, і я знаю, що можна знайти магазини, де неповнолітнім продають алкоголь, пиво. Тому тема актуальна”, – каже актор.
Начальниця відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Олександра Бабецька зізнається – чи не щодня патрульні виявляють в місті компанії підлітків, які вживають алкоголь. Тому вирішили зняти ролик, аби показати, що чого це може призвести, пише “Галка”.
“Дуже часто підлітки будуть хороші мрії, мають цілі, але в один момент погана компанія спонукає до поганих вчинків, вживання алкоголю. Через це дуже часто діти потрапляють у неприємні ситуації і навіть за грати. Навіть вживання пива – це те, що стає на заваді досягнення мрії”, – каже Бабецька.
Назар Куземка, начальник відділу сім’ї та гендерної політики Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради нагадав, що в місті ввели “уроки тверезості”. Раніше їх проводили для учнів 10-11 класів, однак тепер зрозуміли, що про проблему алкоголізму дітям варто розповідати швидше.
“Гірко, що Україна – на першій позиції рейтингів по дитячому алкоголізму. Місто не може лишатися осторонь. Розуміємо, що цю проблему неможливо викорінити, але мінімізувати варто, треба працювати з дітьми”, – каже чиновник.
До слова, за даними ВООЗ, в Україні 83% підлітків регулярно вживають алкогольні напої – це найгірший показник у світі.