Амбулаторії Прикарпаття отримають кошти для розвитку телемедицини

Автор: Єва Жасминова

05 Вер, 2019 14:52

Амбулаторії Прикарпаття отримають кошти для розвитку телемедицини

Між амбулаторіями Прикарпаття розподілять 16 мільйонів гривень на розвиток телемедицини.

Читайте також: Понад мільйон прикарпатців уклали угоди з сімейними лікарями

Це питання розглянули 5 вересня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, інформує “Галка”.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Стовбан повідомив про розподіл коштів для купівлі обладнання для телемедицини. На 164 діючі амбулаторії хочуть розподілити по 99 тисяч гривень.

“Ми, навідміну від інших областей, вирішили дати кошти в райони, щоб вони самостійно купляли собі потрібне обладнання”, – говорить Стовбан.

Він зазначає, що проаналізувавши ситуацію в регіоні, звернулися до Мінрегіонбуду, який надав рекомендації щодо розподілу коштів. Місцеві або обласні бюджети мають додати до виділених коштів 11 тисяч гривень, аби закупити обладнання.

“Також в області планують збудувати 28 амбулаторій. Там вже все є для телемедицини. А ці кошти підуть для тих амбулаторій, що вже діють давно. Мінрегіонбуд рекомендував точний перелік обладнання для телемедицини, а далі для амбулаторії можна дофінансувати потрібні кошти”, – говорить Стовбан.

Також під час комісії обговорили питання про розподіл 13,5 мільйонів на придбання транспорту для медичних закладів у сільській місцевості.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry