Американський ортохірург у Франківську безкоштовно лікував людей (ФОТО)

Автор: Борис Марія

01 Чер, 2016 10:45

Поділитись публікацією
Американський ортохірург у Франківську безкоштовно лікував людей (ФОТО)

З 9 по 27 травня в рамках співпраці між ІФНМУ та міжнародною благодійною організацією «Global ENT Outreach» з освітнім візитом Івано-Франківськ відвідав професор медичного факультету Університету Джорджтаун штату Вашингтон, засновник «Global ENT Outreach» Річард Вагнер.

Читайте також: Відомий американський отохірург навчатиме прикарпатських медиків, як оперувати вухо (ВІДЕО)

«Найбільшу увагу приділили діагностиці хвороб вуха та їхньому лікуванню з хірургічного погляду», – розповідає керівник навчально-практичного Центру Слуху ІФНМУ Роман Фіщук.

Інформують на сайті медуніверситету.

Протягом трьох тижнів безкоштовну хірургічну допомогу отримали 50 осіб, серед яких 17 дітей та 33 дорослих з різних куточків України. Всі процедури, які проводили українські фахівці під супроводом американського професора транслювались на екрані, а іноземний отохірург коментував їх. Завдяки цьому молоді спеціалісти, інтерни та студенти мали змогу отримати теоретичні та практичні навики в галузі отології та отохірургії. Всі бажаючі також отримали консультації Річарда Вагнера, які він надавав у навчально-практичному центрі слуху ІФНМУ.

Наступний приїзд американського отохірурга планується на кінець року. Окрім Річарда Вагнера ІФНМУ також відвідали молоді лікарі з США та Великобратанії.

Теги: