Американський вчений: незабаром винайдуть таблетки для знань

Автор: Турій Роман

17 Jul, 2014 18:05

Поділитись публікацією
Американський вчений: незабаром винайдуть таблетки для знань

Ніколас Негропонте, засновник MIT Media Lab, впевнений, що вже через 30 років люди зможуть отримувати знання за допомогою спеціальних таблеток.

«Проковтнули таблетку – і вивчили англійську мову. Проковтнули іншу – і знаєте Шекспіра», – пророкує Негропонте. Інформація, на його думку, буде всмоктуватися через кров і потім доставлятися в мозок учня, передає Onliner.

Негропонте вважає, що отримання інформації за допомогою очей не настільки ефективно, як за допомогою пігулок. Потрапивши в кров, закодовані дані не просто досягнуть мозку, але й самостійно «знайдуть» правильне місце для зберігання і подальшого використання людиною. Вчений підкреслив, що він далеко не єдиний, хто вважає можливим появу «таблеток знань».

Відзначається, що в минулому Негропонте не раз займався «передбаченнями майбутнього», частина сказаного збулася.
Наприклад, американський вчений ще на початку 1980-х років заявив, що комп’ютерні миші «вимруть», а взаємодія з екранами комп’ютерів буде відбуватися безпосередньо за допомогою пальців (сенсорні екрани).  У 1995 році вчений заявив, що в недалекому майбутньому він стане купувати газети та книги в інтернеті, а читати – з дисплея електронних пристроїв.