Американці створили 3D-карту зруйнованого Донецького аеропорту

Автор: Турій Роман

22 Jan, 2015 12:40

Американці створили 3D-карту зруйнованого Донецького аеропорту

Учасники професійної спільноти дрон-журналістики з США, які займаються зйомкою з безпілотних літальний апаратів, розробили 3D-карту зруйнованого Донецького аеропорту, основану на відеозйомці місця боїв з дрона, яке було оприлюднене нещодавно.

Відео, що було опубліковане на Youtube-каналі української розвідки Армия-SOS 15 січня, за кілька днів зібрало майже півтора мільйона переглядів. У ролику можна побачити кадри зруйнованої диспетчерської вежі, розбомбленої злітної смуги та зміненого до невпізнаваності терміналу аеропорту, де і проходять основні бої. Відео було зняте на початку січня зі спеціального розвідувального дрону.

Професійна спільнота дрон-журналістики з США вирішила розробити тривимірну карту зруйнованих будівель аеропорту, використовуючи це відео. Matthew Schroyer, керівник організації, розповів, що основою для створення 3D-карти стали супутникові знімки Google Earth, а також кадри з відеоролика. На його думку, тривимірна інтерактивна ілюстрація є набагато інформативнішою, ніж відео з дрона саме по собі, оскільки дає можливість уявити масштаби руйнувань та оцінити ситуацію.

Ось як виглядає 3D-модель нового терміналу Донецького аеропорту:

Donetsk Int’l Airport Terminal
by Matthew Schroyer
on Sketchfab

А ось тривимірна карта диспетчерської вежі:

 

Donetsk Int’l Airport ATC
by Matthew Schroyer
on Sketchfab

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry