Аналізи українського моряка Ейдера показали гепатит В і С

Автор: Єва Жасминова

04 Лют, 2019 22:45

Аналізи українського моряка Ейдера показали гепатит В і С

Утримуваного в Росії наймолодшого українського військового моряка Андрія Ейдера виписали з СІЗО «Матросская тишина» з вірусом гепатиту В і С.

Цю інформацію від адвоката Олександри Маркової розмістив у Facebook адвокат, координатор команди захисту Микола Полозов.

«Андрій (Ейдер, – ред.) приніс епікриз, який йому видали під час відправлення з «Матросской тишины». Далі просто цитата: «Anti-HCV (вірус гепатиту С, – ред.) – позитивний від 20.11.2018 року, HBsAg (гепатит В, – ред.) позитивний від 20.11.2018 року», – повідомляє Маркова.

Вона робить акцент на тому, що проставлена ​​дата до захоплення в полон українських моряків, коли аналізи в них у російському СІЗО ніяк не могли взяти. Крім того, раніше російським слідством надавалися довідки, в яких йшлося про зараження гепатитом. Ця інформація з’явилася лише під час переведення з «Матросской тишины» в «Лефортово».

«Сьогодні в Андрія повторно взяли аналіз крові. Подивимося, які результати будуть цього разу. Сподіваюся, що лікарі в Лефортово будуть більш адекватними», – резюмує адвокат.

Джерело: День

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...