Андріан Волгін придбав машину та знову поїхав на Схід – наводити мости з людьми Донбасу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

13 Бер, 2015 12:02

Поділитись публікацією
Андріан Волгін придбав машину та знову поїхав на Схід – наводити мости з людьми Донбасу (ФОТО)

Боєць батальйону “Донбас” Андріан Волгін, який був поранений в Іловайському котлі і згодом самотужки намагався визволити друзів з полону терористів, через що сам потрапив у їх руки, 12 березня відправився на Схід.

Читайте також: Івано-франківські пожежники за півмільйона замовили ремонт "5-очкового туалету"

Після лікування в госпіталі та нетривалого відпочинку в Івано-Франківську, Андріан на власні та кількох меценатів кошти купив американський позашляховик. Його перефарбував у Калуші, наповнив допомогою для побратимів і поїхав у зону АТО. Боєць зізнається – використовувати машину у бойових діях наразі не збирається, хоча на неї можна було б поставили кулемет.

“Їду не розпалювати війну, а наводити якісь “мости” – можливо це і комусь не сподобається…Буду просити СБУ вступити в переговорний процес. Машиною хочу робити добрі справи – може комусь підвести ліки, вивезти з-під обстрілу біженців, поранених, полонених. Хочу уточнити, я не волонтер, я залишаюся воїном – якщо мене будуть обстрілювати, ясне діло, буду захищатися.”

Волгін не приховує – тижні, проведені в Івано-Франківську, його багато в чому розчарували.

“Бачу подвійні стандарти – всі вдягають вишиванки, кричать “Слава Україні”, зрізають турніки, забудовують місто. Багато бійців приїжджають з фронту, герої, стільки доброго зробили для країни – а тут й далі вляпуються в г*вно, роблять з себе героїв в мирний час, дебоширять, випендрюються. Або ще й починають прикривати корупційні схеми на місцях”, – каже Андріан.

Також Андріан розповів, що на телеефірах місцевих ТРК свідомо говорив російською мовою, аби висловити свою солідарність з мирними мешканцями Донбасу, які не змогли покинути зону АТО. Волгін не приховує – серед багатьох сепаратистів є такі ж обдурені люди, як і нині на Заході. Їм вже не хочеться війни, тож потрібно шукати шляхи миру. Хоча і визначальний фактор Росії у конфлікті Волгін не заперечує.

“Государства отдельно от граждан не существует, чтобы помочь государству нужно только одно – помочь себе, своей семье, близким и друзьям. Каждый “помогая себе” тем самим поможет и государству. А если у государства и его граждан разные цели – то это ложные, не правильные цели, которые ведут к краху! Краху сначала личности, потом окружения и потом самого государства, это червь изнутри. Только крепкая, нравственная, построенная на добре и уважение семья, с почитанием предков и родителей, а также соседей – основа государства и в том числе единства Украины, не в силе оружия и подавлении инакомыслящих. Только уважение и диалог. А чтобы спасти себя нужно всего лишь 10 заповедей. Посеешь ненависть и смерть – принесешь их не инакомыслящему, а прежде всего себе и в свою семью…”, – сказав на прощання Волгін.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua

Теги: