Андрій Новак у серії пенальті залишає “Прикарпаття” у Кубку України (ОНОВЛЕНО)

Автор: Зелінська Тетяна

31 Сер, 2021 19:31

На футбольних полях України закінчилися матчі 3-го попереднього раунду Кубка країни сезону-2021/2022. МФК “Прикарпаття” потрапляє у 1/16, здолавши у післяматчевих пенальті друголігову “Буковину”.

В основний час суперники обмінялися забитими м’ячами. Василь Цюцюра головою відкрив рахунок на 33-й хвилині, на господарі зуміли відповісти по перерві – класний дальній удар вдався канадійському легіонеру Фаді Салбаку – 1:1. Нічийним рахунок протримався до завершення основного часу і після двох овертаймів, інформує пресслужба “Прикарпаття”.

Переможець протистояння визначився у серії 11-метрових, де справжнім героєм став досвідчений голкіпер Андрій Новак, який потягнув два удари. Натомість франківці реалізували усі свої спроби з “точки”. У підсумку, 2:4 за пенальті і “Прикарпаття” чекатиме наступного суперника у Кубку України.