Антимонопольний комітет “наїхав” на посадовців Калуша – не провели конкурс на вивіз сміття

Автор: Турій Роман

22 Apr, 2015 13:24

Антимонопольний комітет “наїхав” на посадовців Калуша – не провели конкурс на вивіз сміття

У Калуші проведуть конкурс на вивезення сміття, бо Антимонопольний комітет відкрив справу проти виконкому Калуської міськради.

На засідання виконавчого комітету міської ради прийняли рішення «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Калуша», інформують “ВІКНА”.

“Антимонопольний комітет Івано-Франківської області порушив справу проти виконавчого комітету Калуської міської ради про те, що не проведений конкурс на вивезення твердих побутових відходів у відповідності до Закону України «Про відходи», — повідомив на засіданні виконкому начальник управління ЖКГ Калуської міської ради Юрій Рекунов. — На виконання цього попереднім рішенням у нас уже створена комісія, яка буде проводити конкурс. А тепер уже створюється тендерна документація. Після цього буде проведено конкурс і визначено перевізника твердих побутових відходів. Буде надана відповідь Антимонопольному комітету, який закриє справу про виконкому Калуської міської ради.”

Згідно із рішенням виконкому,  конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Калуша має бути проведений в термін з 27 квітня 2015 року по 27 травня 2015 року.

Сьогодні вивезенням ТПВ у Калуші займається спеціалізоване комунальне підприємство «Екосервіс», яке нещодавно оголосило тендер на придбання пального на суму понад 2 млн. гривень.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry