Антимонопольний комітет відкрив справу про концентрацію акцій Локомотиворемонтного заводу

Автор: Вадим Войтик

22 Лют, 2018 17:15

Антимонопольний комітет відкрив справу про концентрацію акцій Локомотиворемонтного заводу

Антимонопольний комітет України відкрив справу про концентрацію Івано-Франківською міською радою акцій ПрАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”. 

Читайте також: Безос і Бренсон летять в космос, Марцінків створює колгосп, Зеленський бикує

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Як стверджує сайт фінансових розслідувань “Наші гроші”, АМКУ у буквальному сенсі порушив закон «Про захист економічної конкуренції»:

“Стаття 24 закону вказує, що попередній дозвіл АМКУ на концентрацію суб’єктів господарювання потрібен тоді, коли сукупна вартість активів чи річної реалізації товарів двох учасників концентрації перевищує суму у 4 мільйони євро.

У нашому випадку маємо цілковите і очевидне НЕдосягнення цього порогу. Все, на що здатен завод нині – річний дохід 48,88 млн грн., це ледь дотягує до 1,5 мільйона євро. Навіть якщо додати до цієї цифри вартість чистих активів заводу 25 млн грн. – однаково поріг «важливості» не досягається. І з боку мерії нема що додати в формулу – за відсутністю таких активів.

Однак в АМКУ все-таки натисли на гальмо, яке блокує вступлення мерії в права на завод на будь-який час, оскільки терміни такого розслідування про концентрацію – взагалі нічим не обмежені.”

Читайте також: “З нами не можна так поводитися”. Працівники локомотиворемонтного заводу готові до радикальних дій (ФОТО)

Як повідомляла “Галка”, 26 серпня 2017 року відбулося підписання договору купівлі-продажу пакету акцій ПрАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”. Місто купило пакет акцій у  розмірі 99,5% за ціною 33 920 000 гривень. З того моменту передача акцій блокується.

“Ведеться шалена боротьба за «непотрібний завод», як писали деякі ЗМІ. Ми вже оплати всі кошти й будемо боротися за збереженя заводу до останнього”, – заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...