Антиукраїнська література і незаконна символіка, – СБУ прозвітувала про знахідки в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП) (ФОТО)

Автор: Застава Максим

28 Лис, 2022 14:17

Поділитись публікацією
Антиукраїнська література і незаконна символіка, – СБУ прозвітувала про знахідки в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП) (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, до представників московської церкви на Довженка 27 листопада прийшла СБУ з обшуками. За результатом відкрито кримінальне провадження.

Як повідомляють у Службі безпеки України, у результаті огляду комплексу приміщень правоохоронці виявили проросійську та антиукраїнську агітаційну літературу, у якій заперечується існування українського народу і мови та право України на державність, передає “Галка“.

Також СБУ знайшла брошури та книжки ксенофобського і ненависницького змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії. Більшість літератури – авторства російських авторів та видання російських друкарень.

За фактом виявлення матеріалів, спрямованих на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України.

Крім того, контррозвідка СБУ вивчає походження виявленої в одному з підсобних приміщень символіки незаконних збройних формувань періоду початку російської агресії на Донбасі 2014 року.