Анушкевичус каже, що у Франківську є терористи

Автор: Людмила Баран

15 Jul, 2014 09:31

Поділитись публікацією
Анушкевичус каже, що у Франківську є терористи

Мер назвав засмічення берегів Бистриць  “тероризмом проти рідного міста”.

Читайте також: Ексмер Франківська попри образи підтримав на виборах кандидата від "Свободи"

“Вчора я був і на одній, і на другій Бистриці. Це – як в тій рекламі: свято прийшло. Я стою на березі Бистриці і бачу: свято є, а де совість? Це ж як треба не любити рідне місто, щоб приходити з торбами, з пляшками, а потім після себе все це сміття, що залишається, не прибрати. А потім кажуть, що міський голова, чиновники, комунальники в цьому винні. Це тероризм проти рідного міста”, – заявив Віктор Анушкевичус на оперативній нараді міського голови 15 липня.

Занепокоєна станом річок міста і «Муніципальна інспекція з благоустрою». Начальник цього комунального підприємства Степан Кукула говорить, що після святкування Івана Купала береги русла Бистриць були сильно засмічені, сміттєві контейнери не вивезені.

“Треба, щоб ЗМІ оприлюднили звернення до кожного відпочивальника: кожен зобов’язаний після себе прибрати, а не залишати сміття”, – сказав Степан Кукула.

Крім того, він повідомив що 10 липня інспектори проводили рейди на дамбах рік і склали два адміністративні протоколи на громадян, які прали килими в Бистриці.