Анушкевичус нагадав Марцінківу який порядок перейменування вулиць та хто такий Рєпін

Автор: Вадим Войтик

30 Apr, 2022 11:47

Поділитись публікацією
Анушкевичус нагадав Марцінківу який порядок перейменування вулиць та хто такий Рєпін

Попередник Руслана Марцінківа на посаді міського голови Івано-Франківська Віктор Анушкевичус висловив свою думку з приводу масового перейменування вулиць громади.  

“Правильно має бути так:
-міський голова розпорядженням створює топономічну комісію .
-комісія опрацьовує питання перейменувань і надає пропозиції.
-проводиться громадське обговорення
– і тільки після цього депутати приймають рішення, – стверджує Анушкевичус. 

Як повідомляла “Галка”, про перейменування вулиць громада дізналася з повідомлень преси. Рішення про перейменування готувалося без створення жодних комісій та навіть не обговорювалося на сесії міської ради. Натомість в Тисмениці, Коломиї, Калуші, Долині з цього приводу триває наразі громадська дискусія. 

Читайте такожПодивився хоча б у Вікіпедію: франківський активіст розкритикував Марцінківа за масове перейменування вулиць

Нагадав Анушкевичус і про походження Рєпіна, якого Марцінків теж “дерусифікував” на карті міста.

“Панове голова та депутати , думайте та ретельно вивчайте питання!!

Отже – Рєпін, Ріпин (чий син?). Предки мали прізвище-Ріпа (з козаків). Ілля Юхимович Ріпин народився в м.Чугуїв, в УКРАЇНІ. Яскравий УКРАЇНСЬКИЙ художник-реаліст світового рівня.

Закінчив (як і Т.Г.Шевченко) Петербурзьку академію мистецтв. Світові відомі 541!!! картина його авторства, в т.ч. всесвітньо відома “Запорожці пишуть лист турецькому султану”.

Весь час кацапи, не росіяни,не рускіє, ні навіть москалі, а саме кацапи(про це іншим разом) нас обкрадали! Вони вкрали назву Русь, в два заходи – митрополичий престол. Вони крали(і зараз крадуть) все, що тільки можна, починаючи від пшениці, закінчуючи картинами, піснями, скіфським золотом та Кримом!

Кацапи навішили ярлики “велікій рускій” на Наших художників, письменників, композиторів тощо… Вважаю, що ми маємо повернути всіх наших талановитих предків і гордо говорити – це Наш Великий Український….!!!

А якщо комусь не подобаються пару полотен (з поміж 541) І.Ю.Ріпіна , які він написав проживаючи в царській росії, скажу наступне – “шкелети в шафі” у кожного є.

Читайте також: Солений сніг: як Прикарпаття боролося з ожеледицею на дорогах, – фактчек “Галки”