Анушкевичус: справа Чупірчука – це чорна пляма на все місто

Автор: Турій Роман

16 Mar, 2015 16:24

Поділитись публікацією
Анушкевичус: справа Чупірчука – це чорна пляма на все місто

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус визнав, що звістка про вчинок директора Фонду комунального майна Богдана Чупірчука, якого спіймали під час отримання хабаря, стала для нього вкрай неприємною новиною.

Читайте також: Анушкевичус нагадав Марцінківу який порядок перейменування вулиць та хто такий Рєпін

Про це мер розповів в ексклюзивному коментарі “Галці“.

“Після скандалу з Гаркотом (екс-директор Департаменту архітектури, якого такого взяли на хабарі кілька років тому – “Галка”), Чупірчуком не були зроблені висновки, ще й до того при цій ситуації в країні”, – з осудом каже мер.

Очільник Івано-Франківська, який наразі перебуває у відпустці, сказав, що тепер буде чекати висновків слідства та рішення суду, бо вже зараз містом ходять різні чутки про причину цього інциденту.

“В будь-якому випадку мені дуже прикро, бо це пляма на наше місто, це не прикрашає в першу чергу наше місто. Адже останнім часом ми багато зробили, щоб Івано-Франківськ змінився, і ми стали дуже привабливими у всеукраїнському масштабі”, – визнав Анушкевичус.

Як відомо, 12 березня правоохоронці затримали директора Фонду комунального майна Богдана Чупірчука та директора стадіону “РУХ” під час отримання 5 тисяч доларів і 7 тисяч гривень хабаря за сприяння в отриманні в оренду приміщень спортивної споруди.