Анушкевичус звинуватив «Свободу» у відсутності патріотизму. «Свобода» каже, що мер не говорить всю правду і піариться

Автор: Турій Роман

20 Jun, 2014 15:04

Поділитись публікацією
Анушкевичус звинуватив «Свободу» у відсутності патріотизму. «Свобода» каже, що мер не говорить всю правду і піариться

У четвер 19 червня депутати не проголосували за виділення земельної ділянки у тридцять соток частині внутрішніх військ, яку начебто хотіли використати для розміщення тренувальної бази та розміщення автопарку Нацгвардії.

Читайте також: Львівські підприємці судяться з франківською владою за приміщення на Вічевому майдані

Міський голова Віктор Анушкевичус каже про те, що земельна ділянка суміжна і не знаходиться в центрі міста, тому він не розуміє, чому «Свобода» відмовилась від голосування за проект рішення. Мер навіть звинуватив «Свободу» у відсутності патріотизму, каже, що не очікував такої поведінки депутатів.

Як повідомив виданню www.galka.if.ua секретар міської ради Микола Вітенко, насправді Віктор Анушкевичус не говорить журналістам всю правду. Справа у тому, що вчорашнє голосування чи не голосування нічого би абсолютно не змінило, військові би не набули право власності на ту земельну ділянку, оскільки відсутні юридичні підстави на користування нею. Треба мати проект землеустрою, для отримання якого потрібно як мінімум два місяці. Так що четвергове не голосування, не мало ніякої визначальної ролі, каже Микола Вітенко.

Окрім того, за його словами, схеми про виділення земель військовим з подальшою метою їх перепродажу для будівництва, відомі. Вітенко каже, що цю ділянку уже раз намагались виділити військовим ще за часів минулої влади, тоді рішення теж сесію не пройшло.

Тепер же Анушкевичус не очікувано знову вніс його на розгляд сесії з голосу, чим немало шокував депутатів, відзначає Вітенко і додає, мер робить собі недоречний у такій ситуації піар.