Апарат ШВЛ та засоби спецзахисту отримала Обласна інфекційна лікарня від духовенства (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

15 Кві, 2020 20:14

Апарат ШВЛ та засоби спецзахисту отримала Обласна інфекційна лікарня від духовенства (ФОТО)

Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового м. Івано-Франківська замовив апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) для потреб медзакладу.

Читайте також: Митрополит Війтишин продовжив час Великодньої сповіді на місяць після завершення карантину

15 квітня митрополит Володимир Війтишин, спільно з настоятелем Катедри Юрієм Новіцьким, передали апарат ШВЛ для потреб Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні. Заклад один із перших став приймати хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію.

“Наразі сім хворих постійно потребують підключення до апарату ШВЛ”, – каже головний лікар ОКІЛ Роман Остяк.

Окрім апарату, Івано-Франківської Архієпархії медзаклад також отримав одноразові захисні комбінезони, респіратори, рукавички та інші речі захисту.

“Це спільна праця настоятеля нашого собору отця Юрія, в якого народилася ідея, яку ми радо підтримали. Ми бачимо, що сьогодні число хворих у нас на Прикарпатті зростає, а тому ми, як Церква, не можемо стояти осторонь”, – каже Володимир Війтишин.

За його словами, Церква щодня молиться і за лікарів, і за всіх хворих.

“Окрім нашої молитви, ми також організували роботу антикризового координаційного центру, мета якого допомагати потребуючим конкретними ділами милосердя”, – наголосив митрополит, інформує “Галку” пресслужба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Настоятель Катедри отець Юрій Новіцький розповідає, що ідея покупки апарату ШВЛ народилася в нього спільно з священниками Архікатедрального собору після того, як розпочалася епідемія та оголосили карантин, вони по ЗМІ почули, як зростає волонтерський рух.

“Коли люди, попри зусилля держави, організовуються, щоби допомогти потребуючим у цій біді, ми також не могли стояти осторонь, адже сьогодні головне – рятувати людське життя”, – поділився священнослужитель.

Подібні проєкти стають можливими завдяки пожертвам релігійних громад Архієпархії та небайдужим людям.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry