Apple готує AirPods з функцією кісткової провідності

Автор: Єва Жасминова

29 Лип, 2020 19:07

Apple готує AirPods з функцією кісткової провідності

Бездротові навушники Apple AirPods залишаються одним з найбільш продаваних продуктів компанії. Останнє покоління AirPods Pro покращило користувацький досвід, надавши функцію активного шумозаглушення. Новий патент Apple передбачає, що компанія працює над новою версією AirPods з функцією кісткової провідності. Американський технологічний гігант запропонував систему, яка поєднує в собі кісткову провідність зі звичайною передачею звуку по повітрю.

Для тих, хто не знає, кісткова провідність передбачає передачу звуку у внутрішнє вухо через кістку черепа. Це дозволяє користувачам чути аудіоконтент без блокування вушного каналу або використання навушників, пише pingvin.

Однак у цієї технології є деякі недоліки. Наприклад, відсутність працювати на високій частоті. Слух людини коливається від 20 Гц до 20000 Гц, але кісткова провідність ефективна тільки на частотах нижче 4000 Гц, а потім якість звуку починає погіршуватися. Крім того, щоб технологія працювала, вона вимагає контакту з головою, але викликає тактильне відчуття лоскоту, що може дратувати деяких користувачів.

Apple готує AirPods з функцією кісткової провідності

Патент Apple має обхідний шлях для високочастотного звуку. Навушники передаватимуть середньочастотні і низькочастотні сигнали з використанням компресора через кісткову провідність, а високочастотні сигнали передаватимуться по повітрю.

Патент на Apple AirPods під назвою «Багатопроменева звукова стимуляція з використанням звукових компресорів» був поданий у травні 2018 року. Компанія реєструє певну кількість патентів щороку, але не всі з них втілюються у комерційні продукти.

Відомий аналітик Мінґ-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) стверджує, що навушники наступного покоління, ймовірно, отримають назву AirPods 3. Навушники AirPods з функцією кісткової провідності матимуть аналогічний дизайн, що і версія Pro. Вони можуть бути запущені напередодні WWDC 2021.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry