Apple презентував новий iPhone 7 (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

08 Sep, 2016 11:31

Поділитись публікацією
Apple презентував новий iPhone 7 (ФОТО)

Компанія Apple на своєму традиційному щорічному заході у Сан-Франциско представила нову лінійку своєї високотехнологічної продукції: iPhone 7 та Apple Watch 2.

Відкрив презентацію виконавчий директор Apple Тім Кук.

iPhone 7: нова камера і “довша” батарея

Новий iPhone представляв віце-президент компанії Філ Шіллер.

Перше оновлення у новому смартфоні Apple, яке представив пан Шіллер, – це дизайн. Нова лінійка буде представлена “айфонами” у двох чорних кольорах – матовому і дзеркальному, а також у срібному, золотому й рожевому відтінках.

Друге масштабне оновлення – “домашня кнопка”, яку оснастили власною силовою установкою, що обіцяє зробити її ще більш чутливою до дотиків і натискань і додати кілька нових функцій.

Крім того, новий iPhone 7 стане водо- та пилостійким, обіцяють розробники.

Фото 2
Водостійкість – те, чого так давно чекали багато користувачів iPhone
Фото 3
Шість лінз нової камери

Особливої уваги на презентації Філ Шіллер приділив новим можливостям камери та обробки фотографій. Зокрема, новий iPhone 7 матиме вбудовану можливість стабілізації зображення, більш світлочутливу камеру із шістьма лінзами, зменшуватиме кількість “шуму” та багато іншого.

Тим часом iPhone 7 Plus матиме дві камери – у Apple обіцяють, що це ще більше розширить можливості фотографії, зокрема, додасть функцію “зуму” та створення глибини фокусу.

Оснастивши iPhone 7 новим чипом, розробники також стверджують, що нові смартфони працюватимуть швидше і довше.

Фото 4
Розробники обіцяють нову якість фотографій

Бездротові навушники

Чи не найбільшим очікуванням цієї презентації було те, що Apple прибере із нових “айфонів” роз’єм для навушників – так званий “джек”. Це справді сталося. Зникнення “джека” означатиме, що у iPhone 7 буде лише один єдиний вихід для зарядного пристрою й навушників.

Для тих, у кого є “старі навушники”, Apple пропонує користуватися адаптерами, які вкладатиме у коробку у комплекті із iPhone 7.

Проте власні навушники Apple взагалі не потрібно буде фізично приєднувати до ґаджетів – нові Apple AirPods стануть бездротовими.

Фото
Ось як виглядатимуть нові бездротові навушники Apple

Ці оновлення Філ Шіллер пояснив “сміливістю Apple рухатися вперед”.

Ціна нового iPhone 7 вар’юватиметься від 649 доларів, в залежності від обсягу вбудованої пам’яті, iPhone 7 Plus – від 769 доларів.

iOS 10

Новій моделі iPhone слідувало і оновлення операційної системи, відтак Apple запустила нову iOS – як заявив виконавчий директор Тім Кук, “найбільше оновлення iOS в історії”.

Нову операційну систему Тім Кук представляв особисто.

iOS 10 матиме оновлені вбудовані карти, “розумний” набір тексту, а також додаток для дому – Home Kit, що синхронізуватиметься із різноманітними домашніми ґаджетами.

Також новий інтерфейс отримає вбудована програма обміну миттєвими повідомленнями – iMessage.

Apple Watch 2

Новий Apple Watch 2, хоч зовні майже нічим не відрізняється від свого попередника, також містить цілу низку інновацій.

Друге покоління “розумних годинників”, які Apple запустила минулого року, стало водостійким – нова технологія може витримати тиск води на глибині до 50 метрів.

Фото
До нової лінійки Apple Watch увійде керамічна модель (справа)

Крім того, новий “годинник” має додатки для медитації та планування походів, а також оновлений додаток для бігу Nike+ та спеціальні ремінці до нього.

Окремої частини презентації удостоївся і запуск на Apple Watch 2 додатку популярної гри Pokemon Go. Розробники обіцяють, що грати у цю гру доповненої реальності тепер можна буде, не стежачи постійно за екраном смартфону – програма надсилатиме сповіщення про “покемонів” і “покестопи” одразу на годинник.

Apple також зробила спеціальну лінійку годинників із білим керамічним покриттям, а також низку нових ремінців.

Apple Watch 2 у США коштуватиме 369 доларів. Стара модель Apple Watch із деякими оновленнями коштуватиме 269 доларів.