Apple випустила оновлення ОС для смартфонів і планшетів

Автор: Єва Жасминова

25 Sep, 2019 19:37

Apple випустила оновлення ОС для смартфонів і планшетів

Очевидно, рішення прискорити вихід апдейту 13.1 (спочатку реліз був запланований на 30 вересня) пов’язано з тим, що в базовій версії iOS 13, яка вийшла 19 вересня, виявилося чимало дрібних помилок.

Читайте також: "Розумні" годинники від Apple побили рекорд продажів першого iPhone

Компанія Apple 24 вересня випустила оновлення мобільної операційної системи iOS за версією 13.1 і нову ОС iPadOS для планшетів. Очевидно, що рішення прискорити вихід апдейту 13.1 (спочатку реліз був запланований на 30 вересня) пов’язане з тим, що в базовій версії iOS 13, яка вийшла 19 вересня, виявилося чимало дрібних помилок, пише УНІАН.

Крім виправлень оновлення iOS 13.1 має підтримку Siri Shortcuts (дозволяє задати послідовність дій на одну коротку команду Siri), можливість ділитися місцем розташування в Apple Maps з друзями і близькими, поділ даних для корпоративних пристроїв, а також горезвісну функцію «керування процесором» (уповільнення процесора на старих моделях із зношеним акумулятором), пише itc.ua. Нагадаємо, iPadOS — це не нова ОС, а відгалуження iOS, оптимізоване для великих екранів планшетів. Анонс iPadOS відбувся на червневій конференції WWDC, останні кілька місяців проходило бета-тестування ОС і ось зараз вона стала загальнодоступною. Оновлення додає безліч довгоочікуваних функціональних нововведень. Одне з них — новий головний екран з підтримкою віджетів. Останні можуть відображатися поруч із звичайними значками додатків, забезпечуючи широкі можливості кастомізації. І оскільки це перша базова планшетна версія вона, природно, включає в себе багато нововведень iOS 13. Тобто, загальносистемний темний режим, оновлення стандартних додатків Apple Maps, «Фото» та «Нагадування», а також підтримка контролера Xbox і PS4 — все це тут є.
Також в iPadOS реалізована підтримка настільного режиму Safari (сайти тепер будуть відображатися в звичайному режимі, а не мобільному; можливість працювати з веб-додатками на зразок Google Docs безпосередньо) і розширені можливості багатозадачності (можна відкрити один додаток в двох вікнах і швидко перемикатися між кількома додатками/віджетами). Через додаток «Файли» можна отримати доступ до документів на USB накопичувачах і файлових серверах.

Одночасно вийшло оновлення tvOS 13 для ТБ-приставок Apple TV, яке включає профілі користувача (для сімейного перегляду контенту), Apple Arcade (з підтримкою геймпадів від Xbox і PlayStation) та оновлений додаток Apple TV до майбутнього запуску онлайн-кінотеатру Apple TV+.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry