Арабські стоматологи винайшли «найдорожчу посмішку» із золота і діамантів

Автор: Турій Роман

15 Лип, 2014 12:33

Поділитись публікацією
Арабські стоматологи винайшли «найдорожчу посмішку» із золота і діамантів

Арабські фахівці розробили і впровадили у виробництво методику «найдорожчою посмішки у світі», вартість якої становить 153 тисячі доларів. Власники такої посмішки будуть носити у себе в роті дорогоцінну колекцію з золота і діамантів.

На один примірник такої «усмішки» йде 10 грамів золота і 160 діамантів загальною вагою 2,5 карата. Діаманти кріпляться на грілзи, що представляють собою золоті знімні декоративні накладки на зуби. Така усмішка виявиться сліпучою в буквальному розумінні – блискання діамантів, як вважають розробники, є найкращим свідченням високого статусу її володаря. Керівництво клініки Liberty Dental Clinic, що запропонувала дану послугу, заявило, що на золото та дорогоцінні камені для грілзів ними був отриманий сертифікат якості Міжнародного гемологічного інституту в Бельгії.

За словами стоматологів, для носіння дорогоцінних грілзів не потрібна попередня підготовка ротової порожнини або інші спеціальні процедури, як то свердління зубів, установка імплантів і так далі. У той же час фахівці підкреслюють, що дивовижний аксесуар має суто декоративну функцію і носити його слід лише в певних ситуаціях, а не постійно, – наприклад, на вечірках.

Цікаво, що, незважаючи на екзотичність такого стоматологічного прикраси, на посмішку із золота і діамантів вже надійшли замовлення. Придбати дорогі «зуби» вирішили два клієнта – дівчина з Об’єднаних Арабських Еміратів і чоловік з Катару. Імена клієнтів клінікою не розголошуються.