“Аргументи Халаменди – фейк, далекий від юриспруденції”, – заява “Марксмен Компані” (ВІДЕО)

05 Mar, 2020 12:14

“Аргументи Халаменди – фейк, далекий від юриспруденції”, – заява “Марксмен Компані” (ВІДЕО)

Виконавчий директор ТОВ “Марксмен Компані” Геннадій Ахтирський виступив з офіційною заявою на тему корпоративного спору щодо Центрального ринку Івано-Франківська.

Читайте також: Халаменду знову облили нечистотами (ФОТО, ВІДЕО)

У своєму зверненні компанія “Марксмен Компані” прокоментувала нещодавній виступ Ігоря Халаменди та його юриста, проаналізувала продемонстровані судові ухвали та стверджує, що наведена ними аргументація є абсурдною та маніпулятивною, інформує “Фіртка”.

“Ці ухвали взагалі не можуть встановлювати чи посвідчувати будь-які фактичні обставини. Їхнє основне і єдине призначення – це надання дозволу слідству на проведення певних слідчих та процесуальних дій. Мало того, у Кримінально процесуальному кодексі України передбачено, що висновки, які містяться в ухвалах слідчих суддів, не мають доказового значення у кримінальному провадженні”, – йдеться в оприлюдненій заяві.

Виконавчий директор ТОВ “Марксмен Компані” Геннадій Ахтирський наголошує, що компанія є законним власником майна Центрального ринку згідно з діючим договором оренди, а її діяльність по адмініструванню ринку має всі правові підстави, що і було підтверджено, і прийнято до уваги слідством.

“Мотивація юриста Халаменди у вказаному перекручуванні фактів зрозуміла – обман свого клієнта і прикриття своїх систематичних поразок на різних фронтах юридичної боротьби у корпоративному спорі. Якби сам Халаменда хоча б перечитав суть ухвал слідчого судді, то напевно не пішов би на зйомку відеоролику, який показує його неграмотність”, – підсумовує Геннадій Ахтирський.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry