Архітектура. Музика. Балет. У Франківську працюють над цікавим фотопроектом (ФОТО)

Автор: Борис Марія

20 Жов, 2017 20:15

Архітектура. Музика. Балет. У Франківську працюють над цікавим фотопроектом (ФОТО)

В Івано-Франківську реалізовують фотопроект “Архітектура. Музика. Балет.” .

Читайте також: Івано-Франківськ отримав Музей міста (ФОТО)

Його керівницею є мисткиня Йордана Дранчук. Вона звернулася за консультацією щодо локацій для зйомок до авторки ініціативи “Франківськ, який треба берегти” Марії Козакевич, яка розмістила у Фейсбуці кілька світлин робочого процесу.

За словами активістки, зараз намагаються скористатися теплою погодою, фотографують балерин та музикантів різного віку на фоні фасадів, балконів, красивого винограду. Вже працювали біля Катедри, медуніверситету, на території Палацу Потоцьких.

“Привертаємо увагу до архітектури та культури нашого міста. Об’єднали свої зусилля, щоб створити красу, яка може бути візитівкою Франківська. Це має бути календар, для якого виберемо 12 накращих фотографій. Це нелегке завдання, тому можливо варто зробити й виставку. Працюємо у впізнаваних місцях, які Йордана фотографує з іншого ракурсу, а також хочемо по-новому місто показати, щоб люди не зразу вгадали, де це”, – прокоментувала Марія Козакевич для “Галки”.

Активістка зауважила, що перехожі зацікавлено спостерігають за зйомкою балерин. Деякі дітки хочуть і себе спробувати у цій ролі.

До відома, проект реалізується за підтримки ґрантової програми Urban Space 100.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...