Архієпископ УГКЦ надіслав лист-співчуття з приводу смерті митрополита Володимира

Автор: Людмила Баран

05 Лип, 2014 17:33

Поділитись публікацією
Архієпископ УГКЦ надіслав лист-співчуття з приводу смерті митрополита Володимира

Блаженніший Святослав виразив смуток з приводу смерті  5 липня Володимира Митрополита Київського, глави Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

Лист верховного архієпископа Української  греко-католицької церкви Святослава Шевчука опублікував новинний ресурс УГКЦ.  

“З великим смутком ми одержали вістку, що спочив у Бозі Блаженніший Володимир, Митрополит Київський.

З відходом до вічності слуги Божого Митрополита Володимира всі ми, все українське суспільство та всі християни, незалежно від конфесійної належності, відчуваємо велику втрату. Його Блаженство Володимир назавжди закарбується в нашій пам’яті як людина глибокої молитви та правдивої монашої аскези, глибокий богослов та мудрий пастир, духовний батько та моральний авторитет нашого часу.

Блаженніший Володимир, натхнений Духом Святим, розумів важливість і нагальну потребу братерського єднання та пошуку шляхів до єдності Церков Володимирового Хрещення. У цьому він на багато років випередив сучасність і залишиться духовним орієнтиром для своїх послідовників у майбутньому.

У цю скорботну хвилю від імені всієї повноти Української Греко-Католицької Церкви висловлюємо братнє співчуття усьому єпископатові, духовенству, монашеству і всім чадам Української Православної Церкви та єднаємося з вами в молитві за вічний спочинок покійного.

Сьогодні Блаженніший Володимир стоїть перед Престолом Всевишнього і молиться за дорогу Йому Україну, а до нас промовляє словами апостола Павла: “Я боровся доброю борнею, скінчив біг – віру зберіг. Тепер же приготований мені вінок справедливости, що його дасть мені того дня Господь, справедливий Суддя” (ІІ Тим. 4, 7–8). Вічная Йому пам’ять!”, – пише Святослав Шевчук.