Армія, Мова, Віра – це фундамент державності, який ми з вами створили за останні п’ять років, – Порошенко в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

08 Лип, 2019 17:10

Армія, Мова, Віра – це фундамент державності, який ми з вами створили за останні п’ять років, – Порошенко в Івано-Франківську

«Завдяки нашому єднанню російський агресор не зміг нас зламати. Ми з вами не лише захистили українську землю, а й створили європейське майбутнє України. І почали ми цю важку роботу п’ять років тому, – наголосив Петро Порошенко під час виступу перед громадою Прикарпаття в Івано-Франківську.

Читайте також: Порошенко обговорив із Вселенським Патріархом подальший розвиток ПЦУ

Він наголосив, що без довіри людей, титанічних зусиль, цього б точно не вийшло. Але ці зміни ще не стали незворотніми. Загрози повороту в минуле існують, і шлях в Європу потребує швидкого і беззупинного руху.

Лідер «Європейської Солідарності» підкреслив, що сьогодні є надзвичайно визначальний і випробувальний час, адже опозиційна платформа «Бойка-Медведчука» та опоблок «Мураєва-Новинського» стають все агресивнішими і нахабнішими. Тому слід не допустити їм претендувати на потужну роль в новій коаліції, не дати можливість потрапити в Уряд задля виконання наказів кремля, які руйнуватимуть України зсередини.

«Ми з вами можемо зупинити це, обравши до Парламенту представників «Європейської Солідарності», – зазначив Петро Порошенко. – П’ятій колоні немає місця в українській владі. Останнім часом вони дуже піднеслися духом, та думають, що чують гуркіт «бульдозера», яким вони збираються руйнувати той фундамент, який ми з вами збудували протягом останніх п’яти років – Армію Мову Віру».

Саме українські армія, віра та мова, на думку лідера «Європейської Солідарності», стали першими напрямками реваншистів. Одним із прикладів цього є позов Вадима Новинського до адміністративного суду м. Києва про скасування державної реєстрації Православної Церкви України. Також в Конституційному суді депутати від окупаційної платформи і блоку оскаржили Закон України «Про мову».

За словами Петра Порошенка, за 27 років, маючи націоналістів у Парламенті, ніхто не спромігся прийняти Закон, який захищає нашу мову. А сьогодні, завдяки прийняттю Закону України про квоти на українські пісні та мову на радіо, на станціях українського радіо звучать україномовні пісні. Україномовні фільми транслюються і в ефірах вітчизняних телеканалів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...