Артист франківського драмтеатру увійшов у топ-15 перспективних українських акторів нового кіно

Автор: Застава Максим

15 Жов, 2017 15:15

Артист франківського драмтеатру увійшов у топ-15 перспективних українських акторів нового кіно

Молодих талановитих акторів — чимало. Деякі з них уже гучно заявили про себе. У деяких — ще все попереду.

Активний кінопроцес в Україні потребує нових облич. DT.UA спільно з відомим кастинг-директором Аллою Самойленко пропонують свою версію найперспективніших українських акторів нового кіно, до якого уійшов франківський актор. З повним рейтингом читачі можуть ознайомитися за посиланням.

Безумовно, цей рейтинг не може охопити всіх талановитих постатей нашого нового кіно. Молодих талановитих акторів — чимало. Деякі з них уже гучно заявили про себе. У деяких — ще все попереду. Але, навіть переглядаючи фото талановитої творчої молоді, читачі-глядачі, безумовно, відзначать нові яскраві обличчя нового українського творчого кінопроцесу. Важливий акцент рейтингу — саме прокатне кіно, інформує “Репортер“.

Роман Луцький, провідний артист Івано-Франківського драмтеатру. Справжній герой.

Йому — 31. Унікально вродливий для нашого кіно “нетутешній” герой. Якби жив у Польщі або Америці, вже був би суперзіркою. Але, на щастя, дістався Україні. У великому кіно почав із “Братів”, “Параджанова”. Потім ще кілька помітних стрічок. Велика аудиторія була в серіалу “Століття Якова”, де в Романа одна з головних ролей. Тепер — у прокаті — “Сторожова застава”, де в Романа, можна сказати, головна роль, та ще й одна з найяскравіших. Уже найближчим часом побачимо його в новому великому кіно. І в серіальному жанрі — незабаром вийде “Обручка з рубіном”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...